پرداخت 658 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا در خراسان جنوبی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از پرداخت 658 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا در استان خبر داد.
پرداخت  658 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا در خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر اعضای کمیته های نهضت کمک مومنانه در استان با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی دیدار کردند.
در این جلسه غلامرضا اشرفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی به تبیین و تشریح طرح‌های اشتغال پایدار درمناطق روستایی و عشایری، مشاغل خانگی، سیاست‌های فعال بازار کار و تسهیلات کرونا اشاره کرد.
اشرفی رئیس کمیته اشتغال کمک های مومنامه در خصوص تسهیلات پرداخت شده به بنگاه های آسیب‌دیده از کرونا افزود: 6673 پرونده به میزان 908میلیارد ریال به بانک های عامل ارجاع شده که تاکنون به 5578پرونده به مبلغ 658میلیارد ریال به بنگاه‌های آسیب‌دیده از کرونا پرداخت شده است.
وی همچنین گزارشی از میزان اشتغال ایجادشده توسط دستگاههایی اجرایی از ابتدای سال جاری ارائه کرد و ادامه داد: تاکنون مشخصات فرصت های شغلی ایجاد شده به تعداد9998 نفر توسط دستگاههای اجرایی در سامانه رصد ثبت شده است.

وی همچنین به طرح یارانه دستمزد اشاره و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد243 نفر در بنگاههای اقتصادی سطح استان مشغول به فعالیت شده اند و بیش از 30میلیارد ریال تاکنون به کار فرمایان در قالب این طرح پرداخت شده است .

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |
کد خبر : ۲۳۴,۲۶۰
کلیدواژه ها: کمیته اشتغال,کمک مومنانه, نماینده ولی فقیه, خراسان جنوبی, اشرفی, مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید