5 هزار و 396 طرح اشتغال روستایی و عشایری در خراسان شمالی به بهره برداری رسید

با حضور ریاست جمهوری و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئو کنفرانس آیین رونمایی از ۵ هزار و ٣٩۶ پروژه اشتغال روستایی و عشایری خراسان شمالی با سرمایه گذاری چهار هزار و ۵۶٣ میلیارد ریال و اشتغال هشت هزار و ٧۶٩ نفر برگزار شد.
5 هزار و 396 طرح اشتغال روستایی و عشایری در خراسان شمالی به بهره برداری رسید
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی در حاشیه این مراسم گفت: در دو سال اخیر با همکاری اداره کل تعاون، کار  و رفاه اجتماعی و دیگر ادارات مربوطه توانستیم با تلاش بیشتر از نظر جذب اعتبارات طرح ملی اشتغال روستایی و عشایری از رتبه ٢١ به جایگاه دوم کشوری برسیم.
 
خراسان شمالی از پنج استان منتخب برای برقراری ارتباط ویدئوکنفرانس برای افتتاح  طرح های روستایی و عشایری بود.
 
شجاعی با اشاره به جذب ١٢٠ درصدی اعتبارات طرح اشتغال روستایی و عشایری در استان، افزود: از آنجایی که بخش عمده ای از شهروندان استان روستانشین هستند پیگیر جذب اعتبارات بیشتر برای استان هستیم و پیشنهاد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ریاست جمهوری مبنی بر تقاضا از مقام معظم رهبری استفاده مجدد از بازپرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در بحث اشتغال می تواند خبر خوبی باشد.
 
 استاندار خراسان شمالی همچنین با اشاره به اینکه بخش زیادی از جمیعت استان در روستاها سکونت دارند گفت: پیگیر هستیم تا اعتبار بیشتری برای پرداخت تسهیلات اشتغالزای روستایی و عشیاری در استان جذب شود.
 
در این آیین، طرح اقامت گاه بومگردی عمودردی در روستای باغچق شهرستان بجنورد و اقامتگاه بومگردی جیامان شهرستان فاروج به دستور رییس جمهوری، افتتاح شد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۴۰
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۳۴,۳۳۲
کلیدواژه ها: اشتغال روستایی و عشایری,خراسان شمالی,افتتاح پروژه های اشتغال,اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی,تسهیلات اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید