مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:

روحیه بسیجی کارگران کردستانی زمینه‌ساز تحقق اهداف جهش تولید است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دیدار تشکلات کارگری و کارفرمایی استان با فرمانده سپاه سنندج که به مناسبت یوم الله دهه فجر برگزار شد روحیه بسیجی کارگران کردستانی را ستود و گفت: این روحیه بسیجی زمینه‌ساز تحقق اهداف جهش تولید شده است.
روحیه بسیجی کارگران کردستانی زمینه‌ساز تحقق اهداف جهش تولید است


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی با تبریک فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و حرم به خصوص شهید حاج قاسم سلیمانی، انقلاب اسلامی را سرچشمه ایثار و شهادت برشمرد که جهان اسلام امروز به آن می بالد.

صلواتی عزت و سربلندی مسلمانان را ره آورد انقلاب اسلامی ذکر و اظهارکرد: هر کجا روحیه بسیجی ترویج پیدا کند شاهد دستاوردهای چشمگیر خواهیم شد.

رئیس کمیته کارگری دهه فجر در کردستان افزود: کارگران بسیجی در طرح شهید سلیمانی برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا همت گماشتند و در بحث کمک های مؤمنانه نیز با یاری سپاه و ایمان به خدا به کمک مستضعفین شتافتند و در هر دو مورد شاهد بودیم که این روحیه بسیجی منجر به کسب دستاوردهای اثرگذار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان  با بیان این که همت کارفرمایان برای حفظ اشتغال کارگران و عزم کارگران برای تولید بهینه، فرهنگ کار شایسته و مصرف صحیح هر دو ناشی از روحیه  بسیجی است، خاطرنشان کرد: این دو اقدام اثرگذار در کنار هم عامل و سبب تحقق جهش تولید در کشور شده است.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرمانده سپاه سنندج و نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی استان از خانواده معظم شهید، فرمانده هان پایگاه های بسیج کارگری کارخانجات شهرستان سنندج، با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد ولوح بازنشستگی نیز به پاس سالها خدمات بیژن عسگری فرمانده حوزه بسیج کارگری شهرستان سنندج به وی اعطا شد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲
کد خبر : ۲۳۴,۳۹۴
کلیدواژه ها: دهه فجر,تشکلات کارگری و کارفرمایی, تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان, برهان صلواتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید