مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:

خدمات فعلی وزارت کار به جامعه فرهنگی ورزشی استان قابل قیاس با گذشته نیست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در وبینار شروع عملیات اجرایی طرح تامین مالی تکمیل پروژه‌های فرهنگی ورزشی کارگران گفت: خدمات فعلی وزارت کار به جامعه فرهنگی ورزشی استان قابل قیاس با گذشته نیست.
وبینار شروع عملیات اجرایی طرح تامین مالی تکمیل پروژه‌های فرهنگی ورزشی کارگران با حضور وزیر کار

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی با اشاره به بزرگترین مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سنندج که سال ها به دلیل ضعف مدیریت و کمبود منابع بلاتکلیف مانده بود، اظهارکرد: خوشبختانه زمین ۳۶ هزار متر مربعی این مجموعه با تلاش و پیگیری فراوان، بصورت رایگان به تملیک جامعه کارگری استان درآمد و روند تکمیل استخر شنا و استراحتگاه کارگری آن نیز با مساعدت‌های وزارتخانه آغاز شده است.

صلواتی با بیان اینکه استخر شنا ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: از طریق وزارت کار اعتبارات لازم برای تکمیل آن اختصاص یافته و با مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان نیز در صورت نیاز اعتبار مازاد برای تکمیل نهایی اختصاص داده می شود.

وی اضافه کرد: استراحتگاه کارگران این مجموعه نیز که سال ها به صورت نیمه تکمیل رها شده بود تا سقف ۱۲ میلیارد تومان از طریق وزارت کار تامین اعتبار شده است.

مدیرکل تعاونف کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به مراحل جذب پیمانکار و برگزاری مناقصه برای استخر و استراحتگاه مجموعه کارگران سنندج ابراز امیدواری کرد در اردیبهشت ماه سال آینده شاهد بهره برداری از هر دو پروژه باشیم.
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۰۰
کد خبر : ۲۳۴,۴۰۸
کلیدواژه ها: پروژه‌های فرهنگی ورزشی کارگران, وزیر کار, شریعتمداری, وبینار, تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان, برهان صلواتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید