بازدید معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در جویبار

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر یک روزه خود به مازندران، از شرکت تعاونی روماک گستر (پایانه صادراتی محصولات کشاورزی) در شهرستان جویبار بازدید کرد.
بازدید معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در جویبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، محمد کبیری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر یک روزه به مازندران با همراهی مدیران عامل بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران و دیگر مسئولان استانی از شرکت تعاونی روماک گستر (پایانه صادراتی محصولات کشاورزی) در شهرستان جویباربازدید کرد.

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن بازدید از تمام بخش های پایانه صادراتی محصولات کشاورزی جویبار، اظهار امیدواری کرد با تلاش مسئولان و بانک ها مشکلات کمبود منابع مالی اعم از سرمایه ثابت و گردش این شرکت تعاونی هرچه زودتر حل شود.

پایانه صادراتی روماک گستر پارس در جویبار نخستین مرکز لجستکی صادراتی محصولات کشاورزی مازندران است که کار ساخت آن از آبان ۹۶ در زمینی به مساحت ۳۱ هکتار زمین با هدف ایجاد همه تجهیزات لازم برای تسریع و تسهیل در صادرات آغاز شد .
 فاز اول این مجموعه با ظرفیت آماده سازی بیش از ۱۴۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی با سرمایه گذاری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان راه اندازی شده است.

این پایانه ۷۸ هزار متر مربع سالن های آماده سازی ، نگهداری ، ذخیره سازی ، بسته بندی ، رنگ آوری و سایر خدمات پنجره دولت را در اختیار دارد و در فاز اول با 300 نفر نیرو شروع به کار کرده است.
گفتنی است در ادامه حضور معاون وزیر تعاون در شهرستان جویبار، از شرکت تعاونی پرورش ماهیان خاویاری قره برون بازدید و بحث و بررسی و پیگیری های لازم پیرامون پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش انجام شد.
 حسین نژاد مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، البرزی معاون اعتبارات بانک توسعه تعاون کشور، احمدی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان، اسد فرماندار جویبار و جمعی از مسئولین شهرستان معاون وزیر راه همراهی کردند.

 

بازدید معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت تعاونی پویا آیش مازند در بابل

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر یک روزه خود به مازندران، از شرکت تعاونی پویا آیش مازند در بابل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران ، محمد کبیری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی مدیران عامل بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران و دیگر مسئولان استانی از شرکت تعاونی پویا آیش مازند در بابل بازدید کرد.

شرکت تعاونی پویا آیش مازند در شهرستان بابل در حوزه تولید کاغذ از نوع فلوتینگ ولاینر از ضایعات کارتن کاغذ باطله و واردات و صادرات کاغذ با سرمایه گذاری انجام شده 40 میلیارد ریال با ظرفیت 10 هزار تن و اشتغال حدود 100 فعالیت می کند.

این شرکت تعاونی برای افزایش بهره وری و تولید نیازمند تسهیلات  سرمایه در گردش در بخش توسعه است که در این بازدید با حضور مدیران بانک ها مشکلات این واحد بررسی و تصمیمانی اتخاذ شد.
گفتنی است: کریمی عضو هیئت رییسه مجلس و نماینده مردم بابل در خانه ملت، حسین نژاد مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، البرزی معاون اعتبارات بانک توسعه تعاون کشور، احمدی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان، فرماندار بابل و جمعی از مسئولین شهرستان معاون وزیر راه همراهی کردند.

در ادامه سفر یک روزه انجام شد؛
بازدید معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت تعاونی ستاره  پیشرو سلامت قائمشهر


معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر یک روزه خود به مازندران، از مجموعه شرکت تعاونی فرهنگی ورزشی ستاره پیشرو سلامت(دنیای آرامش) در روستای قادیکلای بزرگ شهرستان قائمشهر بازدید کرد.

محمد کبیری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی مدیران عامل بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران و دیگر مسئولان استانی از مجموعه شرکت تعاونی فرهنگی ورزشی ستاره پیشرو سلامت(دنیای آرامش) در روستای قادیکلای بزرگ شهرستان قائمشهر بازدید کرد.
مجموعه شرکت تعاونی فرهنگی ورزشی ستاره پیشرو سلامت(دنیای آرامش) در روستای قادیکلای بزرگ شهرستان قائمشهر با سرمایه گذاری 120 میلیارد ریال و استفاده از ظرفیت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و اشتغالزایی 30 نفر شروع به فعالیت نموده است که به دلیل شیوع بیماری کرونا با مشکلاتی رو به رو شده است و درخواست تسهیلات بانکی جهت توسعه را دارند.
گفتنی است مرادیان نماینده مردم شهرستانهای قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، حسین نژاد مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، البرزی معاون اعتبارات بانک توسعه تعاون کشور، احمدی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان و جمعی از مسئولین شهرستان معاون وزیر راه همراهی کردند.

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶
کد خبر : ۲۳۴,۴۴۸
کلیدواژه ها: کبیری,معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی,مازندران, پایانه صادراتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید