۶ هزار و ۳۱۷ کارگر در قزوین تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفتند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای امسال ۶ هزار و ۳۱۷ کارگر در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعتی و خدماتی تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفته‌اند.
۶ هزار و ۳۱۷ کارگر در قزوین تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفتند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، رضا گروسی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای امسال ۶ هزار و ۳۱۷ کارگر در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعتی و خدماتی تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفته‌اند.

رضا گروسی افزود: از این تعداد ۲ هزار و ۶۴۰ نفر در قزوین، یکهزار و ۶۷۷ نفر در البرز، ۷۶۰ نفر در تاکستان و ۴۶۰ نفر در بویین زهرا درخواست بهره مندی از مزایای بیمه بیکاری را در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده‌اند.

وی با اشاره به اشتغال مجدد مقرری بگیران، گفت: در این مدت ۷۶۹ نفر شامل ۲۰۱ نفر در قزوین،۴۴۱ نفر در البرز،۴۳ نفر در تاکستان، ۳۵ نفر در آبیک و ۴۹ نفر در بویین زهرا از طریق معرفی واحدهای متقاضی تسهیلات کارفرمایی، واحدهای کار، خوداشتغالی تبصره یک ماده ۶ و... به اشتغال مجدد بازگشته‌اند.

وی اضافه کرد: همچنین ۶ نفر از این مقرری بگیران به نهضت سوادآموزی و ۷۳ نفر به سازمان فنی و حرفه‌ای جهت فراگیری آموزش لازم جهت اشتغال مجدد معرفی و در ۱۰ ماهه امسال هشت نفر از این طریق صاحب شغل شده‌اند.

وی با اشاره به برگزاری کمیته‌های استانی جهت حمایت از بنگاه‌های مشکل دار، گفت:از ابتدای امسال ۱۵ جلسه اصلی کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار قزوین و ۴۳ جلسه کارگروه فرعی با حضور نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ۲۳۹ بنگاه اقتصادی تشکیل شده که ۳۳۲ مصوبه برای حمایت از آنها داشته است.

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱
کد خبر : ۲۳۴,۶۱۱
کلیدواژه ها: بیمه بیکاری,گروسی,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید