معاون روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین تاکید کرد:

همسو بودن نقش دولت، کارفرمایان و کارگران، بر رعایت اصل سه جانبه گرایی

شفیع آبادی معاون روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین به همسو بودن نقش دولت، کارفرمایان و کارگران، بر رعایت اصل سه جانبه گرایی تاکید کرد.
همسو بودن نقش دولت، کارفرمایان و کارگران، بر رعایت اصل سه جانبه گرایی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، ناصر شفیع آبادی معاون روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین در هفتمین جلسه سه جانبه گرایی که با حضور تشکلات کارگری و کارفرمایی برگزار شد با  اشاره به همسو بودن نقش دولت، کارفرمایان و کارگران، بر رعایت اصل سه جانبه گرایی تاکید کرد و گفت: در راستای سیاست حفظ و صیانت از نیروی کار از اهداف و سیاست‌های وزارت متبوع و تشکیل این جلسات باعث اجرایی کردن این اهداف و سیاست ها خواهد شد.
وی  تصریح کرد : موضوع سه جانبه گرایی به عنوان یک اصل پذیرفته شده،نقش و جایگاه ویژه ای در زمینه بهبود روابط کار و نظامند شدن ارتباط میان کارگر و کارفرما و دولت ایفا می کند.
وی گفت: تقویت سه جانبه گرایی، صیانت از نیروی کار و کاهش دعاوی، سه اصل اساسی در فعالیت های اقتصادی به شمار می رود که برای رسیدن به این هدف باید به دنبال برنامه های دستاورد محور باشیم..
ناصرشفیع آبادی همچنین در خصوص اجرای اصل سه جانبه گرایی دولت،کارگر وکارفرما در اداره کل اظهار کرد: سیاست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بر اصل سه جانبه گرایی استوار است. تقویت نهادهای کارگری و کارفرمایی تاثیر بسزایی در جهت تقویت سه جانبه گرایی دارد .
در این جلسه نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۳۴
کد خبر : ۲۳۴,۶۲۳
کلیدواژه ها: کارفرمایان,کارگران, اصل سه جانبه گرایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید