جلسه هم اندیشی رفع مشکلات سامانه جامع روابط کار در استان تهران برگزار شد

جلسه هم اندیشی هیات مدیره و اعضای کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران با حضور کورش یزدان مدیرکل روابط کار و جبران خدمت، جواد رضوی رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، علی خدایی رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران، هیات مدیره و اعضا این کانون، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.
جلسه هم اندیشی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن اشاره به موضوعات مطرح شده در جلسه قبل و فعالیت‌های انجام گرفته تا کنون گفت: دست یافتن به مشکلات، هم اندیشی جهت پیدا کردن راه حل و یا فکرکردن به آن از ثمره‌های این جلسات است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری ۶۲ هزار دادخواست در پایتخت ثبت شده، شرایط کنونی استان تهران را حساس دانست و گفت: با رسیدن به ماهای پایانی سال شرایط سخت تر نیز خواهد شد، این جلسه که به منظور بررسی و یافتن راه حل مسایل جامعه هدف برگزار شده و همه مشکلات باید مطرح شود تا راهی برای آنها پیدا شود.

پروانه رضایی بختیاری جامعه هدف در استان تهران را کاملا متفاوت از سایر استان ها دانست و گفت: بررسی، رسیدگی و خاتمه یک پرونده در تهران بسیار دشوارتر است و تعداد زیادی از متقاضیان به سامانه دسترسی ندارند. در ارزیابی ها نیز این موضوعات بایدلحاظ شود.

وی در جهت تسریع فرآیند بررسی پرونده‌ها پیشنهاد کرد ترتیبی داده شود تا کاربران دادخواست بتوانند به سوابق بیمه فرد دسترسی داشته باشند و بتوانند راهنمایی بهتری به کارگران ارائه کنند.

 در پایان اعضا کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران از تلاش‌های پروانه رضایی بختیاری در جهت رفع مشکلات کارگران در سامانه جامع روابط کار قدردانی کرد.

رضوی رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارتخانه نتیجه این جلسات را شنیدن مشکلات از افراد متخصصی دانست که مستقیما با جامعه هدف در ارتباط هستند و راه حل برطرف شدن این مشکلات را شنیدن و بررسی این انتقادات عنوان کرد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۲۳۴,۶۹۴
کلیدواژه ها: جلسه هم اندیشی هیات مدیره و اعضای کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران,اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران,سامانه جامع روابط کار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید