برگزاری جلسه هم اندیشی و تبادل اطلاعات طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار استان بوشهر

جلسه هم اندیشی و تبادل اطلاعات طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی ملی توسعه مشاغل خانگی با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در محل سالن اجتماعات جهاددانشگاهی استان بوشهر برگزار شد.
برگزاری جلسه هم اندیشی و تبادل اطلاعات طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار استان بوشهر
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، مصدق کشاورزی در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت‌های جهاددانشگاهی استان در خصوص اجرای طرح‌های اشتغالزایی در استان، گفت: تولیدکنندگان، شرکت‌ها، صاحبین کسب و کار و تعاونی ها به عنوان پیشران خیرینی هستند که بدون هیچ گونه چشم داشتی فن کاری خود را در اختیار دیگران قرار می دهند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به این که جهاد دانشگاهی در ایجاد رشته‌های شغلی نوآورانه موفق عمل کرده است، تصریح کرد: این موفقیت باید در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به خوبی دیده و تنوع رشته‌ای براساس نیازهای موجود ایجاد شود .
کشاورزی ادامه داد: زنان سرپرست خانوار یکی از مهمترین اقشار آسیب پذیر جامعه هستند که مقدار قابل توجهی از جمعیت را تشکیل می دهند، بیان کرد: این قشر به دلیل چند نقشی بودن و نیز وظیفه مهم تأمین معاش خانوار از اهمیت ویژه‌ای در برنامه‌ریزی های توسعه ای برخوردار هستند و خوشحالیم که ماحصل توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاددانشگاهی و دفتر امور بانوان و خانواده مبتنی بر الگوی توسعه مشاغل خانگی شکل گرفته است.
کشاورزی همچنین به توسعه بازار داخل استان با ارتباط گیری موثر و در سطح ملی با تداوم این ارتباط‌ها با تسهیل گری جهاد دانشگاهی و تولید محصولات با تاسی از شرایط بازار تاکید کرد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۵۱
کد خبر : ۲۳۴,۷۵۰
کلیدواژه ها: تبادل اطلاعات, توانمند سازی, اقتصادی, زنان, تسهیل گری, جهاد دانشگاهی, مشاغل خانگی, استان بوشهر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید