پویش دوشنبه های ورزش و کار در مجتمع فولاد یزد برگزار شد

زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار در شرکت مجتمع فولاد یزد با حضور عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و و رفاه اجتماعی استان و جمعی از کارگران آن واحد تولیدی به صدا در آمد.
پویش دوشنبه های ورزش و کار در مجتمع فولاد یزد برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار در شرکت مجتمع فولاد یزد با حضور عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و و رفاه اجتماعی استان و جمعی از کارگران آن واحد تولیدی به صدا در آمد.
هادی آقایی رئیس مجموعه فرهنگی، رفاهی و ورزشی کارگران استان یزد در حاشیه این برنامه افزود: ابتکار اجرای پویش دوشنبه‌های ورزش از سوی فدراسیون ورزش کارگری و با تلاش انجمن ورزش‌های همگانی کارگران کشور مطرح و از سال گذشته تاکنون برنامه موفق و تاثیرگذار در سطح کارخانجه های بزرگ استان یزد به اجرا درآمده است.
وی با اشاره به برگزاری این پویش در استان گفت: این پویش در چارچوب قوانین و پروتکل های بهداشتی جاری برگزار می شود. از جمله برنامه های این پویش می توان به اجرای حرکات ورزشی شاد، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در واحد تولیدی، اهداء جوایز به کارگران و آموزش نقش ورزش در سلامت روح و جسم کارگران و در نهایت بالا بردن بهره وری و تولید اشاره کرد.
وی ادامه داد: در پایان این مراسم از مدیران واحدهای تولیدی که به پویش دوشنبه های ورزش کارگری پیوسته اند با اهداء لوح تقدیر می شود.
 
۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵
کد خبر : ۲۳۴,۷۵۹
کلیدواژه ها: ورزش کارگری, پویش دوشنبه های ورزش کارگری, استان یزد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید