مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اعلام کرد:

تعداد 6 طرح تعاونی همزمان با سراسر کشور در تبریز افتتاح شد

تعداد 6 طرح تعاونی همزمان با سراسر کشور در تبریز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی در آیین افتتاح پروژه‌های بخش تعاون که همزمان با سراسر کشور در محل استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد با اعلام این خبر افزود: این طرح ها در شهرستانهای تبریز، مرند، میانه و اسکو( سهند ) در زمینه های عمرانی، درمانی، صنایع دستی و دامپروری همزمان با سراسر کشور و به صورت ویدیو کنفرانس توسط دکتر شریعتمداری مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به ظرفیت اشتغال این طرح‌ها خاطرنشان کرد؛ تعداد اعضای این تعاونی ها ۲۴۲ نفر با سرمایه‌گذاری 652 میلیون ریال است که میزان 96600 میلیون ریال تسهیلات به این شرکت‌های تعاونی اعطا شده است.

فتحی خاطرنشان کرد: با راه اندازی 6 طرح تعاونی تعداد برای ۴۸۶ نفر فرصت شغلی ایجاد شد.

در این نشست مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن سلحشوران به نمایندگی از طرف طرح های افتتاح شده گزارشی از روند اجرایی و اقدامات به عمل آمده جهت ساخت و واگذاری برج ۱۹۸ واحدی بوستان تعاونی مسکن سلحشوران اشاره کرد و  افزود: این برج ۱۹۸ واحدی شرکت تعاونی مسکن سلحشوران در زمینی به مساحت ۳۹۱۸ مترمربع و با مساحت ۳۴ هزار متر زیر بنا در ۲۵ طبقه ایجاد شده است.

زارع ادامه داد: در این پروژه مسکونی ۴ طبقه پارکینگ و انباری به مساحت 8800 مترمربع ایجاد شده است و دارای لابی و سالن های اجتماعات به متراژ ۱۰۰۰ متر در یک طبقه و با ۲۰ طبقه مسکونی ساخته شده است .


۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۴,۸۱۲
کلیدواژه ها: شریعتمداری, وزیر کار, مدیرکل تعاون،کار رو فاه اجتماعی آذربایجان شرقی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید