54 میلیارد تومان عیدی به بازنشستگان تامین اجتماع استان اردبیل پرداخت شد

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: 54 میلیاردتومان عیدی به تعداد 42 هزار بازنشسته تامین اجتماعی در استان اردبیل پرداخت شد.
عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل؛ سعید بشرخواه در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه گر غیر دولتی در کشور است  که بر پایه مشارکت سه جانبه کارفرما، بیمه شده و دولت تشکیل یافته است.

سعید بشرخواه  با بیان این که سال 1399، با عنوان سال تحول دیجیتال سازمان تامین اجتماعی نامگذاری شده است  اظهارکرد: با توجه به لزوم غیرحضوری کردن خدمات دستگاهها، این سازمان به منظور جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا،جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه ها ، طرح 3070 را از آبان ماه سالجاری رو نمایی و اجراء می کند وی افزود: در راستای اجرای توسعه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری با اجرای  طرح 3070، سی خدمت به صورت غیرحضوری برای کاهش هفتاد میلیون مراجعه در  واحدهای اجرایی سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور اجراء می شود.

مدیرکل تامین اجتماعی با بیان این که در راستای اجرای طرح 3070 (نسخه الکترونیکی)، چاپ و عرضه دفترچه های درمانی از اول  اسفند ماه متوقف خواهد شد، اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی در اوایل سال که اکثر شهرهای کشور به خاطر شیوع کرونا در وضعیت قرمز بود در راستای رفاه حال شرکای اجتماعی و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در گام نخست، تمدید اعتبار دفترچه های درمانی را حذف کرد و استعلام اعتبار دفترچه‌ها درمانی را به روش غیرحضوری جایگزین آن کرد.

وی افزود: از اول اسفند سال جاری چاپ و عرضه دفترچه درمانی  جدید تأمین اجتماعی در تمامی شعب و کارگزاری‌های استان اردبیل متوقف می شود. بیمه شدگان و مستمری بگیران می‌توانند با ارائه کارت ملی ، شناسنامه و یا صفحه اول دفترچه درمانی به پزشکان و  مراکز درمانی اعم از ملکی و طرف قرارداد تأمین اجتماعی (درمانگاه ها و بیمارستان ها)در اقصی نقاط کشور مراجعه و از خدمات درمانی این سازمان بصورت مستقیم و غیر مستقیم بهره مند شوند.

وی تاکید کرد: اگر نسخه نویسی الکترونیکی به صورت کامل محقق شود  خدمات دهی به جامعه هدف نیز بهبود خواهد یافت.

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۲۳۴,۸۵۷
کلیدواژه ها: مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی,پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی در اردبیل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید