مشاور وزیر در دیدار با فرماندار سی سخت اعلام کرد:

بسیج تمام امکانات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارائه خدمت به هموطنان زلزله زده سی سخت

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام ارکان و زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف شده اند در امداد و کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده به ویژه جامعه هدف از قبیل( سالمندان،بازنشستگان، مددجویان و بیمه شدگان و تعاون گران ) نهایت اهتمام را به عمل آورند.
بسیج تمام امکانات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای ارائه خدمت به هم میهنان زلزله زده سی سخت

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد،کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با فرماندار سی سخت اعلام کرد: به دستور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تمامی امکانات این وزارتخانه برای ارائه خدمت و امداد و کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده از زلزله در سی سخت بسیج شده است.

وی افزود:  توجه به نیازهای اولیه و مایحتاج ضروری به ویژه اقلام خوراکی و گرمایشی و بهداشتی در اولویت است.

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: هم اکنون بخشی از کمک های زیر مجموعه های وزارت تعاون کار  و رفاه اجتماعی به استان و منطقه زلزله زده از قبیل مواد خوراکی،بهداشتی،پتو و .... رسیده  و در بین زلزله زدگان توزیع شده است.

یاوری افزود: مردم غیرتمند کشور عزیزمان ثابت کرده اند در این گونه حوادث برای یاری رساندن به هم نوعان خود از هیچ کوششی فروگذار نیستند و بهترین نوع کمک و امداد و خدمات رسانی از سوی مردم عزیز صورت می گیرد.

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: از سوی دیگر جامعه کار و تولید، کارگران، کارفرمایان و کار افرینان و تشکل های آنان نیز اعلام آمادگی برای کمک و امداد رسانی به هموطنان آسیب دیده از زلزله را نموده اند که جای تقدیر دارد.

وی گفت: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تا هر زمان که زلزله زدگان نیاز داشته باشد به کمک ها و امداد رسانی خود ادامه می دهد و در کنار زلزله زدگان خواهد بود.

۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳
کد خبر : ۲۳۵,۰۴۸
کلیدواژه ها: یاوری, مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی, زلزله سی سخت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید