۱۹۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با همکاری بانک‌های عامل ۱۹۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده در قزوین پرداخت شده است.
۱۹۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،رضا گروسی افزود: تاکنون ۲۰ هزار و ۷۲۰ پرونده دریافت تسهیلات برای اشتغال ۲۷ هزار و ۹۹۶ نفر در استان جهت دریافت ۲۷۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات تشکیل شده است.

وی با قدردانی از همکاری بانک های عامل در پرداخت این تسهیلات، اضافه کرد: تاکنون بانک ملی ایران با سه هزار و ۳۱۵ پرونده، بانک سپه با سه هزار و ۲۶۶ فقره، بانک تجارت با ۲ هزار و ۸۴۸ فقره، بانک ملت با ۲ هزار و ۸۲۶ فقره و بانک صادرات با هزار و ۹۷۸ فقره پرونده بیشترین میزان پرداختی را ثبت کرده اند.

گروسی گفت: آخرین مهلت ثبت نام و درخواست تسهیلات کرونا در سامانه کارا تا ۱۵ اسفندماه سال جاری تعیین شده است ولی با توجه به وضعیت کرونایی استان در صورت تمدید مهلت ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به آسیب شناسی و راستی آزمایی تسهیلات پرداختی کرونا گفت: در این طرح تعدادی از دریافت کنندگان تسهیلات کرونا به منظور اعتبارسنجی و راستی آزمایی به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند و بازدید از آنها با مشارکت نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در پرداخت این تسهیلات صورت می‌گیرد.

۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸
کد خبر : ۲۳۵,۰۶۱
کلیدواژه ها: مهلت پرداخت, تسهیلات کرونا , در قزوین , تمدید شد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید