سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز خبر داد :

بهبود وضعیت بازنشستگان تامین اجتماعی استان با تلاش و همراهی نمایندگان البرز در مجلس

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز گفت : تمام تلاش ما کمک و همفکری با سه نماینده استان البرز بوده است تا نمایندگان مجلس بتوانند در دفاع از اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۰ به تامین‌اجتماعی کمک نمایند.
بهبود وضعیت بازنشستگان تامین اجتماعی استان با تلاش و همراهی نمایندگان البرز در مجلس

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز، ابوالحسن قورچیان افزود :در نشست های مشترک با مجمع نمایندگان این استان و کانون های بازنشستگان البرز اراده بر این بود نمایندگان این استان به حل مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی بپردازند.

وی با بیان اینکه ۳ نماینده استان البرز در حل مشکلات سازمان تامین اجتماعی هم پیمان هستند؛ گفت : تمام نمایندگان قول داده اند همه تلاش خود را در تامین مالی برای بازنشستگان تامین اجتماعی و بازپرداخت بدهی که دولت به سازمان تامین اجتماعی دارد معطوف دارند و از اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۰ دفاع کنند.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز با بیان این که زحمات مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی قابل تقدیر است،افزود: امیدواریم نمایندگان استان البرز و مجلس و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با همکاری همدیگر بتوانند در اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۰، مصوبات خوبی داشته باشند که به نفع سازمان تامین اجتماعی و همچنین بازنشستگان این سازمان باشد.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان در اصلاح لایحه تلاش داشته باشند بیشتر از این‌ها به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی کمک شود، چرا که کمک به سازمان و دفاع از حق آنها، کمک به کل افراد تحت پوشش این سازمان یعنی نیمی از جمعیت کشور است.

 

قورچیان همچنین با بیان اینکه دکتر سالاری تلاش فراوانی در این مدت جهت افزایش بودجه داشته است، بیان کرد : تمام تلاش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای انجام متناسب‌سازی و ادامه آن به بهترین شکل ممکن، دیده شد و شایسته تقدیر و قدردانی است و ما نیز در استان تلاش خواهیم کرد با همکاری و همفکری نمایندگان البرز در مجلس وضعیت بازنشستگان بهتر شود.

۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۵,۲۹۲
کلیدواژه ها: بهبود وضعیت بازنشستگان تامین اجتماعی,نمایندگان مجلس,تامین اجتماعی,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید