تلاش در جهت انعکاس خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر در استان البرز

در دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر البرز با مدیرکل صداوسیمای استان چگونگی بهره‌مندی از ظرفیت های صدا وسیما در جهت معرفی بیشتر خدمات صندوق بیمه اجتماعی بررسی شد.
تلاش در جهت انعکاس خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایردر  استان البرز

به گزارش اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، در این دیدار هادی بشیری ضمن تشریح وظایف و تعهدات صندوق بیمه اجتماعی استان گفت: این صندوق به عنوان یکی از صندوق های 4 گانه بزرگ وظیفه ارائه خدمات بیمه‌های اجتماعی به اقشار فاقد کارفرما مثل روستاییان، عشایر، کشاورزان،قالی بافان، مشاغل خانگی، رانندگان حمل بار و مسافر را برعهده دارد.

وی ادامه داد : در صندوق بیمه اجتماعی  دولت 70 درصد حق بیمه را به عنوان سهم دولت و کارفرما پرداخت می کند و بیمه شده در سال جاری حداکثر ماهی 70 هزار تومان پرداختی خواهد داشت.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر البرز اظهار کرد : با تلاش همکاران دفتر مدیریت و کارگزاری های 20 گانه در سطح استان در پاییز و زمستان امسال توانستیم بیش از 80 درصد بیمه شده جدید در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل جذب کنیم.

در ادامه این دیدار صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای استان البرز گفت : خدمات صندوق برای اقشار زحمتکش جامعه قابل تقدیر است و می تواند پشتوانه‌ای برای افراد فاقد پوشش بیمه ای باشد.

وی افزود : تمامی ارکان صدا و سیمای استان  برای شناسایی خدمات صندوق به افراد مشمول در استان آماده همکاری هستند.

در پایان جلسه نیز به پاس زحمات مجموعه صداو سیما از مدیر کل وقائم مقام صدا و سیمای استان، و تنی چند از خبرنگاران صدا و سیمای البرز با اهدای نماد صندوق تقدیر شد.

 

۹ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۵۸
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۵,۳۶۷
کلیدواژه ها: انعکاس خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر,صداو سیما,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید