۹۴ درصد تعهد اشتغال استان سمنان محقق شده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: امسال تعهد اشتغال استان سمنان ایجاد ۱۰ هزار و ۵۰۰ شفل بوده که تا این لحظه ۹ هزار و ۸۸۰ نفر به کارگمارده شده اند.
۹۴ درصد تعهد اشتغال استان سمنان محقق شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل غنیان ضمن اعلام این خبر افزود: شهرستان های شاهرود، سرخه و سمنان با تحقق ۱۰۰ درصدی تعهدات خود در زمینه اشتغال بهترین عملکرد را تا کنون در سامانه رصد دارند.

وی گفت: جمع اعتبار استان سمنان در بخش تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری سه‌هزار و ۱۰ میلیارد ریال است که تاکنون ۲ هزار و ۷۶۰ میلیارد ریال تصویب و  ۲ هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان مبلغ اعتبار تسهیلات ناشی از کرونا در استان را سه هزار و 820 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: 14درصد این اعتبارات در استان تاکنون جذب شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای موفق طرح ملی مشاغل خانگی با مشارکت جهاددانشگاهی در استان سمنان خاطرنشان کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد انشگاهی در ۳۱ استان کشور و با هدف کمک و رونق اقتصاد خانوار، تحقق شعار سال و توسعه جایگاه مشاغل خانگی در اقتصاد کشور اجرا می شود.

 

۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۵۳
کد خبر : ۲۳۵,۴۲۵
کلیدواژه ها: تعهد,تسهیلات کرونا,روستایی وعشایری,مشاغل خانگی,جهاددانشگاهی,غنیان,سمنان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید