مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی در فارس عنوان کرد:

ارتقاء مهارت افزایی در استارت‌آپ‌های حوزه تعاون ضروری است

مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،گفت: افزایش مهارت جوانانی که می‌خواهند وارد گروه‌های استارپ آپی و تعاونی‌های نو شوند ضروریست.
ارتقاء مهارت افزایی در استارت‌آپ‌های حوزه تعاون ضروری است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، علیرضا ناطقی در شورای اداری حوزه تعاون استان فارس گفت: برای فعالیت در گروه‌های استارت آپی باید مهارت‌های متعددی داشت و به همین دلیل ضروریست که مهارت جوانانی که قصد ورود به این گروه‌ها را دارند افزایش یابد.

وی اظهار کرد: فارس بهترین عملکرد را در حوزه تعاون در بین تمام استان‌های کشور داشته است.

علیرضا ناطقی افزود: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۳۳۶ تعاونی جدید در استان فارس تشکیل شده که با وجود شیوع بیماری کرونا و وجود تحریم‌ها این عملکرد بی نظیر است.

وی اقدامات ممتاز فارس در حوزه تعاون را برگرفته از رویکردهای نو در این استان عنوان و در ادامه تاکید کرد: رویکرد مشارکت پذیری انسان‌ها در سالیان ابتدایی زندگی و در دوران کودکی و نوجوانی بسیار بالا است و همین موضوع اهمیت آموزش را در این سنین گوشزد می کند.

وی ادامه داد: در حوزه تعاون از جمله بخش مسکن، خدمات و ...  نیاز است که جوانان را در شرکت‌های استارت آپی حمایت کرد.

ناطقی اضافه کرد: اگر قصد داریم موفقیتی در حوزه تعاون ایجاد شود باید نگاه سنتی تغییر و رویکرد به سمت تعاونی ‌های جدید از نوع استارت آپی تغییر کند.

مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: در حوزه تشکیل تعاونی های توسعه و عمران شهرستان‌ها طرح جدیدی به مجلس ارایه شده که در استان فارس با توجه به ظرفیت ۱۸ کرسی حتما باید با نماینده های این استان پیرامون اصلاح ماده ۵ قانون تعاونی های توسعه و عمران رایزنی شود.

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |
کد خبر : ۲۳۵,۵۴۹
کلیدواژه ها: مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی,ارتقاء مهارت,استارت‌آپ‌های,تعاون

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید