خانه بهداشت کارگری شرکت تولید برق استان یزد در بین برترین های ملی قرار گرفت

همایش ملی تجلیل از خانه های بهداشت کارگری برتر، کارفرمایان سلامت محور و کارفرمایان برگزیده حوزه مسئولیت پذیر اجتماعی با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
خانه بهداشت کارگری شرکت تولید برق استان یزد در بین برترین های ملی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، عماد تشکری  سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در حاشیه این مراسم گفت: طبق اعلام حوزه امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خانه بهداشت کارگری شرکت مدیریت تولید برق استان توانست به عنوان خانه بهداشت کارگری برتر ملی انتخاب شود که در این مراسم از دست اندرکاران این شرکت تجلیل شد.

در این همایش از خانه بهداشت کارگری شرکت تولید برق استان یزد به عنوان خانه بهداشت برتر ملی و از شرکت کاشی ارچین میبد به عنوان کارفرمای مسئولیت پذیر در همه گیری بیماری کرونا در سطح کشور با اهداء تندیس و لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در حاشیه این مراسم گفت: طبق اعلام حوزه امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خانه بهداشت کارگری شرکت مدیریت تولید برق استان توانست به عنوان خانه بهداشت کارگری برتر ملی انتخاب شود که در این مراسم از دست اندرکاران این شرکت تجلیل شد.

وی با اشاره به این که 193 خانه بهداشت کارگری در واحدهای تولیدی استان یزد فعال است، خاطرنشان کرد: در ایام کرونا، خانه های بهداشت کارگری عملکرد بسیار مطلوب و موثری داشتند و توانستند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در بین کارگران کمترین صدمه از بیماری کرونا را در بین کارگران واحدهای تولیدی داشته باشیم.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد ادامه داد: بازرسان این اداره کل از واحدهای تولیدی بازرسی می کنند و نتایج بازرسی ها را هفتگی به ستاد کرونای استان ارسال می کنیم. خوشبختانه سطح رعایت پروتکل های بهداشتی در بین واحدهای تولیدی استان مطلوب است.

تشکری با بیان اینکه بیشترین نفع را از سلامت کارگران خود کارفرمایان می برند، تصریح کرد: سالم سازی محیط کار از عوامل مهم در جهت تأمین سلامت کار بوده و موجب افزایش تولید می شود و افزایش تولید نیز به نوبه خود از عوامل مهم توسعه اقتصادی و اجتماعی در هر جامعه است.

 
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷
کد خبر : ۲۳۵,۵۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید