3100 بسته حمایتی از کمک های وزارت کار آماده توزیع در سی سخت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3100 بسته غذایی به ارزش 500هزار تومان شامل برنج، روغن، رب، انواع کنسرو، حبوبات و مواد بهداشتی تهیه و آماده شده که در بین مردم زلزله زده شهر سی سخت توزیع خواهد شد.
3100 بسته حمایتی از کمک های وزارت کار آماده توزیع در سی سخت

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد  گفت: به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این وزارتخانه برای خدمات رسانی به زلزله زدگان بسیج شد و از زمان وقوع زلزله در شهر سی سخت حضور پیدا کردیم که این امر تا پایان این وضعیت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: 13 روز از وقوع زلزله شهر سی‌سخت می‌گذرد و در این مدت بالغ بر 10 میلیارد تومان اقلام مورد نیاز مردم از سوی مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی وارد شهر زلزله زده سی‌سخت شده است که شامل بسته های غذایی، مواد بهداشتی،وسایل گرمایشی و چادر و دیگر وسایل مورد نیاز است.

نیک مرام عنوان کرد: تا کنون بخشی از این بسته ها توزیع شده و حدود 3100 بسته غذایی به ارزش 500 هزار تومان شامل برنج، روغن، رب، انواع کنسرو، حبوبات و مواد بهداشتی تهیه و آماده شده که در بین مردم زلزله زده شهر سی سخت توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به نحوه  توزیع این اقلام  اضافه کرد: بخشی از این اقلام   که جامعه هدف مجموعه   وزارت تعاون هستند در بین آنها توزیع  شده است بخشی دیگر به دستور  استاندار و با همکاری هلال احمر این اقلام  باید  بدست همه زلزله زدگان  سی سخت و سایر روستاهای شهرستان دنا برسد.

 نیک مرام گفت:تا زمانی که  مردم سی سخت به مجموعه وزارت  تعاون، کار و رفاه اجتماعی  نیاز دارند و با تمام توان در کنار زلزله زدگان خواهیم بود.

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری های وزیر کار عنوان کرد:خوشبختانه کمک های ارسالی از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به مدیریت خوب  نیک مرام و کلیه همکارانشان به نحو احسن ساماندهی شد.

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۳۹
روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد |
کد خبر : ۲۳۵,۵۹۰
کلیدواژه ها: نیک مرام, مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد, زلزله سی سخت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید