بهداشتیاران برتر ملی خانه های بهداشت کارگری و کارفرمایان برگزیده سلامت محور کردستانی تجلیل شدند

آیین تجلیل و قدردانی از بهداشتیاران برتر ملی خانه های بهداشت کارگری و کارفرمایان برگزیده سلامت محور استان کردستان و نیز اعضای شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان کردستانی، به دلیل شیوع کرونا و ضرورت پرهیز از تجمعات غیرضرور، از طریق ویدئو کنفرانس با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اهداء لوح تقدیر و تندیس به برگزیدگان، برگزار شد .
تجلیل و قدردانی از بهداشتیاران برتر ملی خانه های بهداشت کارگری و کارفرمایان برگزیده سلامت محور
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، در این مراسم که با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان، مدیر اجتماعی اداره کل و نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی برگزار شد از خانه های برتر بهداشت کارگری در سطح ملی، کارفرمایان برگزیده سلامت محور و مسئولیت پذیری اجتماعی و شورای هماهنگی برتر ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان، تجلیل و قدردانی به عمل آمد .

به گفته برهان صلواتی؛ بهزاد کریمی مسئول خانه بهداشت کارگری شرکت معدنی زرکوه قروه به عنوان بهداشتیار کارگری برتر در سطح ملی و محمد نجیب شریفی مدیر عامل شرکت سقز سازی ون، یوسف دادگر مدیر عامل تراکتور سازی کردستان و آزاد فرج زاده مدیر عامل شرکت قند سقز به عنوان کارفرمایان سلامت محور موفق به دریافت لوح و تندیس برتر در سطح ملی شدند.

همچنین در این ویدئو کنفرانس؛ لوح و تندیس برگزیدگان برتر در سطح ملی به نسرین ویسانی رئیس اداره امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، آشتی نجیبی کارشناس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و نیز فرهاد فلاحی کارشناس مدیریت درمان تامین اجتماعی استان به عنوان اعضای شورای هماهنگی  ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان کردستان  اهداء شد.


۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۰۲
کد خبر : ۲۳۵,۵۹۳
کلیدواژه ها: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی, خانه های بهداشت کارگری, کارفرمایان برگزیده سلامت محور, برهان صلواتی,کردستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید