برگزاری مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری استان ایلام به صورت آنلاین

مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری ایلام با حضور خراسانی نایب رییس فدراسیون ورزش کارگری، مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان ایلام و اعضای مجمع به صورت آنلاین و وبینار برگزار شد .
برگزاری مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری استان ایلام به صورت آنلاین

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، خراسانی در این جلسه گفت: این فدراسیون در دو وزارتخانه مرتبط شامل ورزش و جوانان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ردیف بودجه‌ ندارد اما امسال در چارت تشکیلاتی وزارت ورزش این موضوع تعیین تکلیف شد.

وی گفت: امیدواریم سال‌های آینده با تعیین ردیف اعتباری برای این فدراسیون بودجه مناسبی مصوب شود.

وی افزود: ۱۴ میلیون کارگر در کشور وجود دارد که باید شرایط مناسب برای ایجاد نشاط و شادابی در این جمعیت فراهم شود.

نایب رییس فدراسیون ورزش کارگری گفت: در سال‌های اخیر توجه به این حوزه بیشتر شده است و در سه دوره مسابقات جهانی کارگری در بین ۱۰ کشور برتر دنیا بوده‌ایم و سال قبل نیز توانستیم در رده سوم قرار بگیریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام نیز در این جلسه ضمن این که، صیانت از سلامت و ارتقاء سطح زندگی کارگران از جمله اهداف اصلی ورزش کارگری است، گفت: یکی از اهداف ورزش کارگری، توسعه امید و سلامت در بین جامعه کار و تولید استان است تا در یک فضای نشاط آور ورزشی، انگیزه آنان برای بهره وری در کار و تلاش بیشتر شود.

شیرخانی گفت: ورزش نقش بسیار مهمی در افزایش بهره وری نیروی کار و نشاط اجتماعی کارگران در استان دارد.

علیشایی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از اعضای مجمع و هیئت ورزش کارگری استان که در این شرایط مجمع را برگزارکردند، گفت: با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی بسیاری از ورزش‌ها از ابتدای سال تاکنون، ورزشکاران ایلامی موفق به کسب عناوین مختلفی در مسابقات کشوری شدند.

وی ادامه داد: همکاری و مشارکت مناسبی بین برنامه های هیات ورزش کارگری  و این اداره کل است که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی بر اعلام آمادگی استان جهت میزبانی المپیاد ورزش کارگری در استان خبر داد و گفت: برگزاری المپیاد ورزش کارگری باعث شناخته شدن بیشتر ورزش در جامعه کار و تولید استان خواهد شد.

نادری رییس هییت ورزش کارگری ایلام در آغاز سخنان خود ضمن تشکر از مسئولین حاضر در جلسه و اعضای مجمع که همواره همکاری ارزشمند با هیئت داشته، گزارش عملکرد هئیت در سال ۹۸ را قرائت کرد.

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲
مجمع سالیانه, ورزش کارگری, ایلام, وبینار |
کد خبر : ۲۳۵,۶۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید