مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایلام: قرآن عامل وحدت در جامعه است

با حضور مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از برگزیدگان چهاردهمین دوره مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش استان تجلیل شد.
قرآن عامل وحدت در جامعه است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شهریار احمد بیگی  مدیرکل دفتر  امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ابتدای جلسه با اشاره به مفاهیم قرآن و رویکرد جدید به امور فرهنگی در کشور به  تبیین دلایل و راهکارهای در نظر گرفته شده برای پیشبرد قرآن در جامعه کار و تولید پرداخت و گفت: در بخش بنیادین هم چون آموزش، پژوهش و تحقیق بایستی اقدامات بیشتری صورت گیرد و با برگزاری کلاس‌های آموزشی برای جامعه کارگری در ارتقاء فرهنگ کار قدم‌های بلندتری برداشته شود.

وی تصریح کرد: ما در کشور ایران اسلامی هستیم و برای پرواز به دو بال نیاز داریم که آن دو بال  ایران و اسلام است و قرآن را باید به درستی بشناسیم و از آن در زندگی استفاده کنیم.

احمدبیگی ادامه داد: برای تزریق معنویت در جامعه باید باید به موضوع قرآن به صورت چندبعدی توجه شود.

مدیرکل دفتر  امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرآن عامل وحدت در جامعه است و باید معرف خوبی برای آن باشیم و با نگاه کاربردی، جامعه را به سمت نیازمندی های معنوی سوق دهیم.

وی گفت: از طریق مفاهیم قرآن، ارزش کار را در جامعه ترویج دهیم و باید برای کارگران برنامه‌های آموزشی تفریحی هم چون مسابقات فرهنگی، قرآنی و ورزشی در رشته های مختلف در ورزشگاه‌ها و در فضای مجازی برگزار کنیم.

در پایان این مراسم از برگزیدگان چهاردهمین دوره مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش استان با اهدای لوح تقدیر شد.

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲
کد خبر : ۲۳۵,۶۱۳
کلیدواژه ها: قرآن, جامعه,مسابقات جامعه کار و تولید

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید