از منتخبان برتر ملی استان مرکزی در حوزه سلامت کارگران توسط وزیر کار تقدیر شد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: همایش ملی تجلیل از خانه‌های بهداشت کارگری برتر، کارفرمایان سلامت محور و کارفرمایان مسئولیت پذیر در حوزه پیشگیری و کاهش بیماری کرونا، با حضور وزیر تعاون برگزارشد.
از منتخبان برتر ملی استان مرکزی در حوزه سلامت کارگران توسط وزیرکار تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی محمد تقی آبایی گفت:  نشستی با هدف تجلیل از خانه‌های بهداشت کارگری برتر و همچنین کارفرمایان برگزیده در سطح ملی که در این شرایط سخت و دشوار، اقدامات پیشگیرانه مناسبی را در زمینه سالم سازی بنگاه اقتصادی و صیانت از نیروی کار خود انجام می‌دهند به صورت ویدو کنفرانس  برگزار شد و از منتخبان ملی در این حوزه ها توسط وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی تقدیر شد.

 

آبایی افزود : از لاله حجازی مدیر عامل شرکت باریج اسانس به عنوان کار فرمای سلامت محور برتر در سطح ملی و حمیدی فرد،مدیر عامل شرکت کمباین سازی به عنوان کار فرمایی برتر در حوزه مسئولیت اجتماعی مقابله با بیماری کرونا  از طرف وزیر، با اهدا لوح تقدیر و تندیس تقدیر شد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: شورای هماهنگی خدمات بهداشتی بیمه شدگان استان مرکزی نیز موفق به کسب  عنوان شورای هماهنگی برتر در سطح ملی شده است که در این جلسه  نیز مورد تقدیر وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت.

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۵,۶۶۷
کلیدواژه ها: منتخبان برتر ملی,استان مرکزی,حوزه سلامت,کارگران,وزیر تعاون کار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید