عملیات توزیع کمک‌های وزارت کار بین مردم شهر زلزله‌زده سی‌سخت انجام شد

عملیات توزیع بسته‌های حمایتی و معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح روز ( سه شنبه 12 اسفند ماه 99) با نظارت پروانه نیک‌مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، نماینده هلال احمر، نماینده ستاد مردمی شهر سی‌سخت و جمعی از مسئولان و نیروهای امدادی و رسانه‌ها انجام گرفت.
عملیات توزیع کمک‌های وزارت تعاون و کار بین مردم شهر زلزله‌زده سی‌سخت

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، پروانه نیک‌مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه توزیع 3100 بسته حمایتی و معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بین مردم زلزله زده شهر سی‌سخت، اظهار کرد: مردم ایران، همواره مردمی نوع دوست و خیراندیش هستند و نیکوکاری در زندگی آنها جاری و ساری است.

وی افزود: مردم شهر زلزله زده سی‌سخت در جریان سقوط هواپیمای مسافربری تهران - یاسوج حس انسان دوستی خودشان را به رخ همه کشیدند و نیکوکاری در حق مردم کردند.

نیک‌مرام در ادامه گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکنون 10 میلیارد تومان به شهر زلزله زده سی‌سخت کمک کرده است. این کمک‌ها شامل وسایل گرمایشی، بهداشتی، غذایی و... بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کنار این کمک‌ها، آشپزخانه‌ای را در شهر سی‌سخت برای تولید غذای گرم و توزیع بین مردم زلزله زده راه‌اندازی کرد.

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰
روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد |
کد خبر : ۲۳۵,۶۷۲
کلیدواژه ها: نیک مرام, مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد, زلزله سی سخت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید