تقدیر از کارفرمایان بهداشت محور و خانه های بهداشت کارگری برتر استان گیلان

همایش ملی تجلیل از خانه های بهداشت کارگری برتر، کارفرمایان سلامت محور و کارفرمایان برگزیده حوزه مسئولیت پذیر اجتماعی در مقابله با بیماری کرونا با حضور مقام عالی وزارت و سایر مقامات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بطور همزمان با سایر استانها بصورت ویدئو کنفرانس در محل این اداره کل برگزار شد.
تقدیر از کارفرمایان بهداشت محور و خانه های بهداشت کارگری برتر استان گیلان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان  علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان در حاشیه این همایش ملی ضمن تقدیر از زحمات تلاشگران عرصه کار و تولید با بیان این که یکی از وظایف اصلی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تسهیل گری در امر تولید در چهارچوب اختیارات قانونی است و همواره در کنار تلاش گران عرصه کار و تولید هستیم.

وی افزود: تشکیل خانه های بهداشت کارگری برای حفظ سلامت کارگران، برگزاری دوره های آموزشی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی و تدارک مسابقات ورزشی برای ایجاد نشاط و افزایش بهره وری کارگران بخش مهمی از خدمات حوزه امور اجتماعی اداره کل است که باید بیش از پیش در راستای فراهم کردن محیطی سالم، با نشاط و عاری از هرگونه تنش برای این عزیزان کوشا باشیم.

 در این نشست علیزاده  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ،پهلوان مدیریت امور اجتماعی ،مدیر سلامت و محیط کار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ،معاونت بیمه تامین اجتماعی استان ،کارشناسان شورای هماهنگی خدمات بیمه شدگان استان و همچنین برترین های ملی شرکت های پارس خزر و فومن شیمی حضور داشتند.

 در پایان این همایش از خانه بهداشت کارگری شرکت پارس خزر به عنوان خانه بهداشت برتر ملی و شرکت فومن شیمی نیز به عنوان کارفرمای سلامت محور برتر ملی تقدیر شد.

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۵,۷۰۱
کلیدواژه ها: خانه بهداشت کارگری,همایش ملی,علیزاده,مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید