تسهیلات بانک توسعه تعاون زمینه ساز تثبیت و ایجاد اشتغال بیش از 1000 نفر در استان اردبیل شد

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اردبیل گفت: تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به بنگاه های اقتصادی و کسب و کارها زمینه ساز تثبیت و ایجاد اشتغال بیش از 1000 نفر در استان اردبیل نفر شد.
تسهیلات بانک توسعه تعاون زمینه ساز تثبیت و ایجاد اشتغال بیش از 1000 نفر در استان اردبیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ مدیر شعب بانک توسعه تعاون اردبیل در نشست مشترک با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در تشریح عملکرد و خدمات یکساله این بانک تخصصی حوزه تعاون گفت: با افزایش چشمگیر مبلغ تسهیلات پرداختی نسبت به سال های گذشته، در سال جاری 190 میلیارد تومان تسهیلات به 5 هزار 900 متقاضی پرداخت شد.

وی با عنوان این که بانک توسعه تعاون در سال جاری سهم ویژه ای در ارائه تسهیلات اشتغالی به کسب و کارها داشت، افزود: مبلغ 65 میلیارد تومان تسهیلات به 680 متقاضی با تثبیت و ایجاد اشتغال بیش از هزار نفر پرداخت شد.

کریمی با بیان اینکه بیش از 92 درصد سهم بانک تعاون استان از پرداخت تسهیلات اشتغالزا به نهادهای حمایتی عملیاتی شد، افزود: با پرداخت نزدیک به 10 میلیارد تومان تسهیلات از این منابع تعداد 267 فرصت جدید شغلی ایجاد شد.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون گفت: در جریان سفر رئیس جمهور به استان اردبیل مبلغ 100 میلیارد تومان تسهیلات با عاملیت بانک توسعه تعاون به بنگاه های اقتصادی اختضاص یافت که تاکنون 85 میلیارد تومان از این منابع پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون و رفاه کارگران به عنوان دو بانک عامل در ارائه تسهیلات مشاغل خانگی انتخاب شده اند گفت: از شهریور سال جاری 2/5 میلیارد تومان به 182 متقاضی مشاغل خانگی پرداخت شده است که بزودی 100 درصد منابع سهم بانک توسعه تعاون پرداخت خواهد شد.

عادل کریمی با عنوان این که دو بانک توسعه تعاون و بانک ملی عاملیت صدور اسناد خزانه را به عهده دارند گفت: مطالبه 112پیمانکار از دولت در استان اردبیل با صدور 55 میلیارد تومان اسناد خزانه پرداخت شد.

در ادامه این نشست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزایش سطح تعاملات بین دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل را مهم دانست و گفت: افزایش تعاملات و مناسبات موجب ارتقا ارائه خدمات به جامعه مخاطب خواهد شد.

رحیمی عملکرد بانک توسعه تعاون استان ار دبیل را در سال گذشته مناسب دانست و گفت: افزایش خدمات و ارائه تسهیلات به بنگاه های اقتصادی و شرکت های تعاونی در سال جاری بیش از پیش محسوس بود.

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۲۳۵,۷۰۲
کلیدواژه ها: تسهیلات اشتغال بانک تعاون,اشغالزایی بانک توسعه تعاون در اردبیل,وام بخش تعاون

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید