بیش از 23 هزار نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران سیستان و بلوچستان برگزار شد

معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از برگزاری 23 هزار و 122 نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران از ابتدای امسال تاکنون در استان خبر داد.
بیش از 23 هزار نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران سیستان و بلوچستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، اله نظر شه بخش با بیان اینکه هدف از برگزاری این آموزش ها، ارتقای سطح دانش تعاونگران و بهبود عملکرد تعاونی ها و تعاونگران است، افزود: توانمندسازی مدیران و منابع انسانی تعاونی یک از مهترین راهبردهای هفتگانه تحول بخش تعاون کشور است و  دانایی و توانایی اصل مهم در حل مشکلات تعاونگران به شمار می رود.
وی گفت: این استان از حیث کمیت و کیفیت برگزاری دوره های آموزش مجازی در کشور در بین استان های ممتاز قرار دارد.
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان اظهار کرد:  هم اکنون دو هزار و 427 شرکت تعاونی در گرایش‌های خدماتی، سهامی عام، مرزنشینان، کشاورزی، صنعتی، معدنی و اتحادیه‌های تعاونی، صنایع دستی، فرش دستباف، تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف‌کنندگان، تأمین نیاز صنوف توزیعی، تأمین نیاز صنوف خدماتی، مسکن، حمل و نقل، اعتبار، عمرانی، فراگیر ملی، دهیاری و دانش بنیان در استان فعال هستند.
شه بخش تعداد کل اعضای تعاونیهای فعال استان را یک میلیون و 878 هزار و 474 نفر اعلام کرد و گفت: تعداد اشتغال ایجاد شده توسط این تعاونی ها نیز در استان 45 هزار و 579 نفر است.


۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۳۵,۷۰۵
کلیدواژه ها: آموزش مجازی تعاون , سیستان و بلوچستان , اله نظر شه بخش , تعاونی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید