مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

مراجع هئیت های تشخیص و حل اختلاف کار نقش بی بدیلی در پایداری مشاغل و تثبیت اشتغال ایفا می کنند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: مراجع هئیت های تشخیص و حل اختلاف کار نقش بی بدیلی در پایداری مشاغل و تثبیت اشتغال ایفا می کنند.
مراجع هئیت های تشخیص و حل اختلاف کار نقش بی بدیلی در پایداری مشاغل و تثبیت اشتغال ایفا می کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار رو فاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی در کارگاه هم اندیشی رؤسا و کارشناسان اعضای مراجع تشخیص و حل اختلاف کار استان  با اشاره به نقش بسیار مهم اعضای هئیت های تشخیص و حل اختلاف کار استان در ایجاد آرامش در محیط های صنعتی اظهار کرد: مراجع آیینه تمام نمای اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی است و نقش بی بدیلی در آرامش و تنظیم روابط فیمابین کارگر و کارفرما دارد.

فتحی افزود: حوزه عملکرد معاونت روابط کار کاملا استراتژیک و هر تصمیمی که در هیئت های تشخیص و حل اختلاف اتخاذ میشود بسیار مهم و از تاثیر گذاری بالایی برخوردار است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به انتصابات جدید در مجموعه ادارات تابعه این اداره کل افزود: مسئولیت ها بهانه ای است برای ثبت خدمت بیشتر و باید از این فرصت برای ارائه خدمت به جامعه هدف با تمام توان و ظرفیت در ارزش آفرینی در جامعه استفاده کنیم.

فتحی با تاکید بر حفظ حرمت و احترام کارگران و کارفرمایان تصریح کرد: رعایت جایگاه و قداست کارگران و کارفرمایان مورد تاکید است و انتظار داریم همکاران در جلسات یاد شده با رعایت و حفظ حرمت و جایگاه این عزیزان  نسبت به صدور آرای قانونی اقدام کنند.

وی حضور نمایندگان کارگران،کارفرمایان و دولت در عالی ترین مرجع تصمیم گیری در مراجع تشخیص و حل اختلاف کار را گامی در راستای تحقق حقوق شهروندی عنوان کرد و با اشاره به حساسیت بالای هر یک از کارشناسان در حوزه روابط کار از تلاشهای صورت گرفته قدردانی کرد.

در این نشست مدیر عامل گروه صنعتی تراکتور سازی تبریز نیز با ابراز خرسندی از وجود یک رابطه حسنه بین مدیر کل و کارشناسان روابط کار اظهار کرد: روابط ما باید بر پایه روابط اخلاقی و سپس اداری باشد ما در جامعه برای رسیدن به هم افزایی و ارزش آفرینی به این روحیه نیازمندیم.

ابراهیمی با باز تعریفی از مفهوم روابط کار گفت: تعریف روابط کار تنها تنظیم روابط کارگر و کارفرما نیست بلکه هدف ایجاد بهره وری کار و کمک به فضای پیشرفت و بهبود کسب و کار تولید است.

همچنین در آغاز برگزاری کارگاه هم اندیشی رؤسا و کارشناسان مراجع تشخیص و حل اختلاف کار، سعید عبد حافظ معاون روابط کار این اداره کل بر دقت و تسریع در تهیه و ارسال لوایح دیوان عدالت اداری و نیز تحقق اهداف کمی و کیفی مراجع تاکید کرد .

در پایان این کارگاه هم اندیشی با حضور مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی و مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران معاونین و روسا و کارشناسان از خط تولید تراکتور در مجموعه گروه صنعتی تراکتور سازی ایران بازدید بعمل آمد.

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۵,۸۱۳
کلیدواژه ها: حسین فتحی, مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی, مراجع هئیت های تشخیص و حل اختلاف کار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید