حمایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر استان البرز از آسیب دیدگان بلایای طبیعی

در نشست مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر استان البرز با مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز جایگاه و نقش بیمه اجتماعی در شرایط عادی و شرایط پس از بحران، بررسی شد.
حمایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر استان البرز از آسیب دیدگان بلایای طبیعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز؛ هادی بشیری مدیر صندوق البرز در دیدار با محمدرضا فلاح نژاد مدیرکل مدیریت بحران استانداری در خصوص استفاده از ظرفیت های استان برای پوشش حداکثری مشمولان بیمه اجتماعی گفت : با بیمه اجتماعی، افراد می توانند براساس اصل 29 قانون اساسی در زمان پیری، از کارافتادگی و یا فوت سرپرست خانور، آینده خود را تأمین کنند.

وی اضافه کرد: در بحران ها و بلایای طبیعی اگر فردی بیمه باشد در صورت فوت و یا  از کار افتادگی می‌تواند از حمایت های بیمه ای برخوردار شود.

بشیری ادامه داد: بیمه های تجاری در حوادث و بلایای طبیعی بخشی از خسارت های اموال و اشخاص را جبران می کنند ولی بخش عمده آن در صورت فوت و یا کارافتادگی بر عهده بیمه اجتماعی خواهد بود.

فلاح نژاد مدیر کل مدیریت بحران استان البرز نیز در ادامه جلسه با اشاره به اهمیت بیمه تامین اجتماعی، اظهار کرد: ما باید شرایطی را فراهم کنیم که تمامی افراد از مزایای بیمه ای برخوردار شوند .

وی افزود : تأمین اجتماعی در هر شرایطی چه بحران و چه عادی از الزامات افراد است و ما به عنوان خدمتگزاران باید تلاش کنیم، مزیت پوشش بیمه ای در استان افزایش پیدا کند.

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۵,۸۳۴
کلیدواژه ها: حمایت از آسیب دیدگان بلایای طبیعی,صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر, استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید