47 هزار شغل جدید در سامانه رصد کرمانشاه ثبت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفا ه اجتماعی کرمانشاه با بیان این که بر اساس تعهدات تعیین شده از سوی دولت برای دستگاه های اجرایی 47 هزار و 308 شغل ناخالص پیش‌بینی شده بود، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 47 هزار و 308 اشتغال جدید در سامانه رصد ثبت شده است.
47 هزار شغل جدید در سامانه رصد کرمانشاه ثبت شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی گفت: یکی از وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ها رصد اشتغال ثبت شده بر اساس تعهدات دستگاه های اجرایی است که از ابتدای امسال تاکنون 47 هزار و 308 فرصت شغلی ناخالص معادل صد درصد تعهد پیش بینی شده در سامانه، ثبت شده است.

حسن عزیزی افزود: پیش بینی تعداد اشتغال های جدید برای سال 99 بر اساس مفاد سند سه اشتغال استان و به منظور دستیابی به کاهش 2 و نیم درصدی نرخ بیکاری در استان بوده است.

وی افزود: برای رسیدن به کاهش 2 و نیم درصدی نرخ بیکاری در سال 1400 نیز تعداد 50854 اشتغال ناخالص پیش بینی شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اضافه کرد: بر اساس سند سه ساله اشتغال استان کرمانشاه در پایان سال 99 باید  17هزار و 646  شغل خالص ایجاد شود که پیش بینی می شود در پایان سال 99 نرخ بیکاری به 13 و 2 دهم درصد برسد.

عزیزی همچنین پیش بینی ایجاد اشتغال خالص بر اساس سند اجرایی اشتغال را   18 هزار و 968  فرصت شغلی خالص جدید در سال 1400 عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود با تحقق پیش بینی های سند سه ساله اشتغال استان، نرخ بیکاری به 10 و 7 دهم درصد در پایان سال 1400 برسد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۵,۸۵۷
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,سند اشتغال استان کرمانشاه,سامانه رصد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید