رئیس شورای هماهنگی مدیران استان گیلان خبر داد: کسب جایگاه اول در شفافیت فرآیندها

سیزدهمین و آخرین جلسه شورای هماهنگی مدیران استان در سال 99 با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی مدیران استان گیلان به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی برگزار شد.
رئیس شورای هماهنگی مدیران استان گیلان خبر داد: کسب جایگاه اول در شفافیت فرآیندها

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان عباس علیزاده ضمن قدردانی از تمامی تلاش‌ها و زحمات مدیران عضو ، اظهار کرد: طی 12 جلسه سال جاری تعداد 74 مصوبه داشته ایم که 56 مورد آن اجرا و 18 مورد در دست اقدام است.

وی با بیان این که درسال جاری به همت مجموعه مدیران شاهد خدمات موثری توسط دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی بودیم، کسب رتبه سوم وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در بین وزارتخانه ها در حوزه خدمت رسانی و اخذ جایگاه اول در شفافیت فرایندها را ماحصل این تلاش جمعی و اقدامات ارزشمند صورت گرفته از جمله تلاش در استان‌ها عنوان کرد.

رئیس شورای هماهنگی مدیران استان  با اشاره به برخی طرحهای صورت گرفته از جمله حذف تدریجی دفترچه های درمانی و توسعه خدمات غیرحضوری و اجرای نسخه الکترونیک ، این برنامه ها را گامهایی بلند در راستای فراهم کردن رضایتمندی بیشتر بویژه به حداقل رساندن مراجعات و سرعت بخشیدن به فرایندها دانست و افزود: در مسیر توسعه و خدمت شایسته به مردم نیازمند چنین اقدامات موثر و راه‌گشا هستیم.

در ادامه قنبرپور مدیردرمان تامین اجتماعی گیلان نیز با تشریح فرایند نسخه الکترونیک ، استان گیلان را از حیث استقبال مراکز درمانی و پزشکان در رتبه چهاردهم کشور معرفی و افزود: در این بخش طی ماههای گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده ایم به صورتی که از منظر رشد صورت گرفته در رتبه چهارم کشور هستیم.

وی همچنین از راه اندازی بخش ای سی یو نوزادان و اخذ موافق اصولی برای مرکز قلب مستقل در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت خبر داد و افزود : راه اندازی مراکز درمانی سازمان در منجیل و تنکابن در شهرستان رودبار از برنامه های پیش بینی شده در سال آتی است. 

حسینی نژاد مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان نیز در این نشست با ارائه گزارشی تصریح کرد: اگر منصفانه به اقدامات اخیر بنگریم باید پذیرفت که تامین اجتماعی از جمله سازمانهای پیشرو در مسیر توسعه خدمات غیرحضوری گامهای موثری برداشته است.

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۵,۸۷۹
کلیدواژه ها: شفافیت فرآیندها,وزرات تعاون،کار و رفاه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید