مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل:

بستری بیمه شدگان تامین اجتماعی بالای 65 سال رایگان شد

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل: خدمات بستری درمان کلیه بیمه شدگان این سازمان و خدمات بستری بیماران بالای 65 سال در شهرها فاقد مراکز درمانی ملکی به صورت رایگان خواهد بود.
بستری بیمه شدگان تامین اجتماعی بالای 65 سال رایگان شد
به گزارش روابط عمومی تامین اجتماعی استان اردبیل، سعید بشرخواه گفت: در راستای بهره گیری از مزایای استقرار نسخه نویسی الکترونیک و تحقق اصلی ترین راهبرد های سازمان در ارائه خدمات سلامت برای کاهش هزینه درمانی 46 میلیون جمعیت تحت پوشش و صیانت از کرامت و حفاظت از شان مستمری بگیران و بیمه شدگان در مواجه با هزینه های درمانی، توزیع عادلانه منابع، همزمان با عید سعید مبعث طرح حمایت مالی از کلیه بیمه شدگان و مستمری بگیران در 3 محور آغاز خواهد شد.

وی با عنوان این که استقرار سامانه نسخه الکترونیکی که زمینه ساز ایجاد تحولات اساسی در خدمات درمانی است، افزود: رایگان شدن خدمات بستری (فرانشیز صفر) درمان کل بیمه شدگان سازمان در بیمارستان های دولتی کلیه شهرستان های استان که این سازمان فاقد بیمارستان ملکی در آن است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل ادامه داد: رایگان شدن خدمات بستری (فرانشیز صفر) درمان بیمه شدگان 65 ساله و بالاتر در کلیه بیمارستان های دولتی سراسر استان و کشور حتی شهرستان هایی که سازمان دارای بیمارستان ملکی هستند از دیگر اقدامات سازمان تامین اجتماعی در راستای ارتقا خدمات به جامعه هدف است.

وی تصریح کرد: کل هزینه تجهیزات پزشکی مورد استفاده جهت بیماران در بخش بستری کلیه بیمارستان های دولتی و دانشگاهی بر اساس فاکتور ارائه شده مطابق بهای مندرج در سامانه IMED و در چارچوب ضوابط مربوطه محاسبه و پرداخت می شود.

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۲۳۵,۹۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید