سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز: وضعیت معیشتی مستمری بگیران تامین اجتماعی در البرز بهبود می یابد

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد که با مصوبه دیروز مجلس شورای اسلامی وضعیت معیشتی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از جمله در البرز بهبود می یابد.
وضعیت معیشتی مستمری بگیران تامین اجتماعی در البرز بهبود می یابد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز ؛ ابوالحسن قورچیان در خصوص این خبر گفت: پرداخت حدود ۹۰ هزار میلیارد تومان بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی این امکان را به وجود می آورد تا حلقه متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان تکمیل شود.

وی ادامه داد: اگرچه بخشی از طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی  در سال جاری اجرا شد اما این قشر انتظار داشتند که همچون سایر بازنشستگان از مزایای همسان برخوردار شوند.

قورچیان گفت: استان البرز ۱۵۷ هزار بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی دارد که با افراد خانواده تحت پوشش جمعیت آنان به حدود ۴۵۰ هزار نفر می رسد.

سرپرست  اداره کل تامین اجتماعی البرز بیانکرد:  ارائه خدمات مطلوب به بازنشستگان و مستمری بگیران حق قانونی آنان است و اقدام مجلس شورای اسلامی در تصویب تبصره ۲ بند«و» قانون در خصوص حمایت از صندوق های بازنشستگی و معلمان تحسین برانگیز بود.

وی تاکید کرد که به محض نهایی شدن و ابلاغ این مصوبه ، طرح تکمیل متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در البرز اجرا خواهد شد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۵,۹۲۲
کلیدواژه ها: بهبود وضعیت معیشتی مستمری بگیران و بازنشستگان,مجلس شورای اسلامی,تامین اجتماعی,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید