سالاری در ایلام: مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان روزهای آینده اجرایی می شود

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان در اسفندماه جاری اجرایی می شود.
مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان در اسفندماه جاری اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مصطفی سالاری در جمع خبرنگاران ایلام اظهارکرد: مرحله اول متناسب سازی در مردادماه امسال اجرایی شد و پس از آن در مهرماه بازنشستگان لشگری و کشوری نیز توسط دولت انجام شد.

وی با بیان اینکه تفاوتی بین میزان دریافتی بازنشستگان تامین اجتماعی ایجاد نشد بنابراین مرحله دوم متناسب سازی اجرا شد، افزود: فرمول‌های محاسبه متناسب سازی حقوق بازنشستگان در حال انجام است و چنانچه این موضوع از لحاظ نرم افزاری نهایی شود، این طرح در کشور ظرف روزهای آینده شروع می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: ایجاد سه درمانگاه در مهران، چرداول و ایلام بطور قطعی در ایلام اعلام شد و جانمایی درمانگاه چهارم بر عهده مسوولان استان گذاشته شد که چنانچه با سطح بندی سازمان همخوانی داشته باشد در شهرستان مورد نظر قابل اجراست.

سالاری اضافه کرد: در تجهیز و تقویت بیمارستان و درمانگاه های موجود تصمیم گیری خواهد شد و در مراکزی که نیاز دارند اجرا می شود.

وی یادآور شد: سه میلیون و ۶۰۰ هزار بازنشسته در کشور داریم و در تلاشیم با همکاری دولت و دریافت بخشی از مطالبات تامین اجتماعی از دولت، متناسب سازی حقوق بازنشستگان در چند روز آینده اجرایی شود.

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴
کد خبر : ۲۳۵,۹۲۵
کلیدواژه ها: مرحله دوم, متناسب سازی, حقوق بازنشستگان

نظرات بينندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید