مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:

در شرایط کنونی باید امنیت شغلی کارگران و ایجاد اشتغال را حفظ و گسترش دهیم

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماتعی کرمانشاه در قصرشیرین گفت: : امروز نگاه ما همچون گذشته نگاه تعامل و همراهی هر چه بیشتر با جامعه کارگری و کارفرمایی، تلطیف فضای کسب و کار و تقویت فرهنگ کار در استان است و معتقدیم امنیت شغلی کارگران و ایجاد اشتغال را باید در شرایط کنونی حفظ و گسترش دهیم.
در شرایط کنونی باید امنیت کارگران و ایجاد اشتغال حفظ و گسترش دهیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی در سفر به شهرستان قصرشیرین در دیدار با رئیس و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قصرشیرین گفت: باید تمام توان و تلاش خود را بکار بگیریم و با هم افزایی و همراهی با مسئولین و به ویژه فرماندار شهرستان، کار و خدمت رسانی به مردم دچار وقفه نشود.

وی اظهارکرد: امروز نگاه ما همچون گذشته نگاه تعامل و همراهی هر چه بیشتر با جامعه کارگری و کارفرمایی، تلطیف فضای کسب و کار و تقویت فرهنگ کار در استان است و معتقدیم امنیت شغلی کارگران و ایجاد اشتغال را باید در شرایط کنونی حفظ و گسترش دهیم.

وی در ادامه ضمن اشاره به تحقق اهداف سند سه ساله اشتغال استان، افزود: خوشبختانه با پیگیری و رصد سند اشتغال در سال گذشته به هدف کاهش سه درصدی پیش بینی شده نرخ بیکاری در سند، دست یافتیم و امسال نیز در پایان سال امیدواریم مطابق پیش بینی انجام شده به کاهش 2 و نیم درصدی نرخ بیکاری در استان برسیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه ضمن اشاره به برخی پتانسیل های اقتصادی شهرستان در توسعه اشتغال گفت: قصرشیرین با داشتن 2 مرز رسمی و فعال خسروی و پرویزخان، به عنوان قطب اقتصادی کشور، با وجود مشکلات زیادی در دوران جنگ تحمیلی، آوارگی، زلزله و سیل  و خسارات وارده، خوشبختانه از لحاظ نرخ بیکاری در وضعیت بهتری نسبت به شهرستانهای تابعه استان قرار دارد.

علی اشرف بادپران رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قصرشیرین نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت حوزه های مختلف اداره شهرستان از جمله اشتغال، تعاون و روابط کار را ار ائه نمود.

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۵,۹۹۱
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,سفر به شهرستان قصرشیرین,امنیت شغلی کارگران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید