مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان:

ایجاد وحدت رویه در اجرای آئین نامه مشاغل سخت و زیان آور در همدان ضروریست

جلسه کمیته تجدید نظر تشخیص و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور استان همدان با حضور اعضای کمیته استانی مشاغل سخت و زیان آور تشکیل و تعداد 60 پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت.
بررسی 60 مورد پرونده درششمین جلسه کمیته تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان آور استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار  و رفاه اجتماعی استان همدان ،  کمیته استانی تجدید نظر تشخیص و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور ،موضوع ماده 76 قانون تامین اجتماعی با حضور احمد توصیفیان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و سایر اعضای این کمیته برگزار شد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان  در خصوص وظایف کمیته تجدید نظر تشخیص و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور استان اظهارکرد:  افرادی که نسبت به آراء صادره کمیته بدوی اعتراضی داشته باشند می توانند درخواست تجدید نظرخواهی خود را ظرف 15 روز از تاریخ ابلاغ رای بدوی به دبیرخانه مشاغل سخت وزیان آور ارایه کنند که پس از بررسی توسط کارشناسان موضوع ماده 2 به کمیته تجدید نظر استان ارایه می شود.

احمد توصیفیان ضمن تاکید بر تلاش نهادهای ذیربط در ایجاد وحدت رویه در خصوص اجرای آئین نامه مشاغل سخت و زیان آور در استان تصریح کرد : وحدت رویه در روند اجرای این آئین نامه موجب ایجاد رضایتمندی کارگران، تسریع و تسهیل در امور رسیدگی به پرونده ها و از همه مهمتر جلوگیری از اتلاف منابع و زمان بررسی پرونده های ارجاعی به کمیته های بدوی و تجدید نظر تشخیص و تطبیق مشاغل سخت و زیان آوراستان می شود که امیدوارم  همواره این روند ادامه داشته تا مشکلات کارگران زحمتکش استان در این زمینه رفع شود.

وی افزود: اصلی که همواره مورد تأکید اعضای این کمیته است، اجرای دقیق قانون و مقررات است و در بحث اجرای قوانین وآئین نامه های مشاغل سخت و زیان آور باید همه بخشها وظایف قانونی خود را به نحواحسن انجام دهند.

گفتنی است درششمین جلسه کمیته تجدید نظر مشاغل سخت وزیان آور تعداد 60 مورد درخواست اعتراض کارگران و کارفرمایان واحد های تولیدی  مختلف مورد  بررسی و رسیدگی قرار گرفت.

 

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی استان همدان |
کد خبر : ۲۳۵,۹۹۹
کلیدواژه ها: احمد توصیفیان,کمیته تجدید نظر مشاغل سخت و زیان آور,تعاون,کار و رفاه اجتماعی استان همدان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید