تمدید پروانه مشاوران حفاظت فنی و ارائه دهندگان خدمات ایمنی بخش حقوقی تا پایان فروردین 1400 در اصفهان

سرپرست گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار استان اصفهان اعلام کرد: پروانه مشاوران حفاظت فنی و ارائه دهندگان خدمات ایمنی بخش حقوقی به منظور پیشگیری از ایجاد وقفه در ارائه خدمات به جامعه هدف تا پایان فروردین سال 1400 تمدید شد.
تمدید پروانه مشاوران حفاظت فنی و ارائه دهندگان خدمات ایمنی بخش حقوقی تا پایان فروردین 1400 در اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، مریم الماسی با اعلام این خبر اظهارکرد: بنابر درخواست مرکز تحقیقات، تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار  و با توجه به استمرار شرایط محدودیت ناشی از بیماری کرونا پروانه مشاوران حفاظت فنی و ارائه دهندگان خدمات ایمنی بخش حقوقی به منظور پیشگیری از ایجاد وقفه در ارائه خدمات به جامعه هدف تا پایان فروردین سال 1400تمدید شد.

 ارائه آموزش های ایمنی به صورت مجازی به میزان 1708 نفر ساعت در بهمن ماه 1399

وی در خصوص  لزوم ارائه آموزش های ایمنی به جامعه هدف گفت: با توجه محدودیت های ناشی از بیماری کرونا در برگزاری کلاس های حضوری  این آموزش ها به صورت مجازی توسط گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار استان اصفهان برگزار شد.

وی ادامه داد: پس از راه اندازی سامانه آموزش جامع روابط کار و تحویل آن به گروه های تحقیقاتی،آموزش های ایمنی که مدتی بود به دلیل محدودیت های ناشی از بیماری کرونا و راه اندازی سامانه آموزشی جدید متوقف شده بود مجدد از سر گرفته شد.

الماسی افزود: در همین راستا در بهمن ماه سال 1399 این گروه توانست به میزان 1708 نفر ساعت آموزش ایمنی به کارفرمایان و کارگران متقاضی دوره های ایمنی ارائه کند.

سرپرست گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار استان اصفهان اعلام کرد: متقاضیان شرکت در دوره های ایمنی می تواند جهت کسب اطلاعات بیشتر با این گروه به شماره 36633423 تماس حاصل نمایند.

 

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۳۶,۰۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید