کسب رتبه برتر ملی شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان توسط استان اصفهان

در مراسم ویدئوکنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان، کارفرمای سلامت محور و کارفرمای مسئولیت پذیر اجتماعی در حوزه پیشگیری از بیماری کرونا که موفق به کسب رتبه ملی شدند تجلیل شد.
کسب رتبه برتر ملی شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان توسط استان اصفهان

کسب رتبه برتر ملی شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان توسط استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، احمدرضا پرنده مدیر  امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اعلام کرد: اصفهان موفق به کسب رتبه برتر ملی شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان اصفهان و دریافت لوح سپاس از حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان تأمین اجتماعی به اعضای این شورا  شد.

کسب رتبه کارفرمای سلامت محور کشوری توسط شرکت پارس زنده رود پلاست

وی همچنین گفت: از شرکت پارس زنده رود پلاست به عنوان کارفرمای سلامت محور که موفق به کسب رتبه ملی شده بود با اهداء لوح سپاس از حوزه  تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، سازمان تأمین اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

تجلیل از دو واحد اقتصادی  پیشتاز در مبارزه با شیوع ویروس کرونا

پرنده ادامه داد: از بین 94 واحد اقتصادی که در حوزه پیشگیری از بیماری کرونا فعالیت چشمگیری داشته نیروگاه سیکل ترکیبی زواره و شرکت حایر آسا موفق به کسب رتبه ملی و کسب لوح سپاس از وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی شدند.

این مراسم با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  صادقی فر معاونت فرهنگی و اجتماعی،  سپهری رئیس مؤسسه کار و تأمین اجتماعی،  حاتم شاکرمی معاونت روابط کار وزارت، صادقیان مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین مدیران ارشد وزارت بهداشت و درمان و سازمان تأمین اجتماعی از طریق ویدئوکنفرانس با مدیران کل استان و کارفرمایان ملی از سراسر استان برگزار شد.

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۳۶,۰۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید