مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: صیانت از نیروی انسانی و سلامت و ایمنی محیط کار از مهمترین وظایف بازرسان کار است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در نشست هم اندیشی بازرسان کار گفت: صیانت از نیروی انسانی و سلامت و ایمنی محیط کار از مهمترین وظایف بازرسان کار است که باید با تلاش فراوان و در سلامت اخلاق و رفتار این مهم تحقق یابد.
صیانت از نیروی انسانی و سلامت و ایمنی محیط کار از مهمترین وظایف بازرسان کار است
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، در نشست هم اندیشی بازرسان کار که با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، بازرسی کار را از حساس ترین و مهمترین مشاغل وزارت متبوع برشمرد و افزود: تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب در حین انجام کار از مهمترین خصیصه های بازرسان کار است و به کلیه بازرسان کار رعایت ادب؛ احترام و تکریم کارگران و کارفرمایان در زمان بازرسی ها در عین تاکید کرد .  
 
وی با تأکید بر ضرورت توجه به بحث ایمنی کار در همه کارگاهها، خاطرنشان کرد؛ رعایت ایمنی کار در کارگاهها از ضروریات است زیرا با جان کارگران شریف سر و کار دارد و ارائه آموزش های لازم در این زمینه جهت پیشگیری و نظارت بر ایمنی برایمان بسیار مهم است.
 
نوری مسئولیت حوزه بازرسی کار در استان را مضاعف و مهم بیان کرد و افزود: برگزاری دوره های آموزشی برای جامعه هدف و انجام بازرسی های هدفمند با استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی وظیفه مدار می تواند در کاهش حوادث ناشی از کار و بروز مخاطرات اثرگذار باشد.
 
گفتنی است در پایان نیز مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوح سپاس از تلاشهای بازرسان کار این اداره کل تجلیل و تقدیر کرد .
 
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۳۶,۱۲۸
کلیدواژه ها: سلامت و ایمنی محیط کار,بازرسی کار,تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید