۲۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قزوین پرداخت شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: امسال هزار و ۸۶۵ پرونده تسهیلات روستایی در استان تشکیل و ۲۶۰ میلیارد تومان اعتبار به آنها پرداخت شده است.
۲۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قزوین پرداخت شد
به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،رضا گروسی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: امسال هزار و ۸۶۵ پرونده تسهیلات روستایی در استان تشکیل و ۲۶۰ میلیارد تومان اعتبار به آنها پرداخت شده است.

رضا گروسی افزود: این تعداد طرح برای چهار هزار و ۱۹۲ نفر در روستاهای استان اشتغالزایی ایجاد کرده و نقش مهمی در رونق و تحول اقتصادی مناطق روستایی استان ایفا کرده اند.

وی با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی در شهرستان‌های استان، اضافه کرد: در آبیک ۳۹ میلیارد و ۸۲۹ میلیون تومان، آوج ۱۲ میلیارد و ۹۲۲ میلیون، البرز ۱۳ میلیارد و ۳۵۶، بوئین زهرا ۷۰ میلیارد و ۸۹ میلیون، تاکستان ۳۸ میلیارد و ۳۲۹ میلیون و شهرستان قزوین ۸۵ میلیارد و ۱۲۴ میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در ادامه با تاکید بر ضرورت حمایت دستگاه های اجرایی از کارآفرینان استان، افزود: توسعه کارآفرینی، بهترین راه ایجاد اشتغال پایدار در مناطق شهری و روستایی استان قزوین است که با همکاری و عزم جدی دستگاه‌های اجرایی محقق خواهد شد.

 دستگاه های اجرایی استان در سال جاری ۱۶ هزار و ۳۷۷ نفر اشتغالزایی برعهده داشتند که مازاد بر آن، بیش از ۱۷ هزار و ۵۵۰ نفر اشتغالزایی در استان تاکنون صورت گرفته است.

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۱۶
کد خبر : ۲۳۶,۲۲۸
کلیدواژه ها: تسهیلات, اشتغال روستایی , قزوین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید