مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: توسعه پایدار مکران از طریق توانمندسازی جوامع محلی محقق می شود

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با بیان اینکه ماهیت هر توسعه پایدار، مستلزم مشارکت جامعه محلی است، گفت: توسعه پایدار مکران از طریق توانمندسازی و غنی سازی جوامع محلی محقق می شود.
توسعه پایدار مکران از طریق توانمندسازی جوامع محلی محقق می شود

" به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگانهادی ابراهیمی" در حاشیه بازدید مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شورای توسعه سواحل مکران  افزود: توسعه در این منطقه باید همسو و همراه با جامعه محلی باشد و این امر نیازمند توانمندسازی این جوامع و استفاده از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های مردم بومی منطقه است.

وی اظهارکرد: وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی با توجه به نقش مهم و متعددی که در توانمندسازی و توسعه جوامع محلی منطقه مکران دارد می تواند از طریق آموزش نیروی انسانی مورد نیاز این مناطق، به محقق شدن این امر کمک کند.

ابراهیمی اضافه کرد: وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی بعنوان یکی از اعضای شورای توسعه سواحل مکران، تمام تلاش خود را در جهت فراهم کردن حضور جوامع محلی در توسعه این منطقه به کار خواهد گرفت.

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱
کد خبر : ۲۳۶,۳۳۱
کلیدواژه ها: توانمندسازی جوامع محلی مکران,آموزش نیروی انسانی جهت اشتغال در سواحل مکران,مشارکت جوامع بومی در توسعه منطقه مکران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید