مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: تکمیل زنجیره ارزش ذیل سرمایه گذاری های بزرگ در منطقه مکران کمک به توانمندی جوامع محلی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: یکی از راههای توانمندسازی جوامع محلی، تکميل زنجیره های ارزش ذیل سرمایه گذاری های کلان است.
تکمیل زنجیره ارزش ذیل سرمایه گذاری های بزرگ در منطقه مکران کمک به توانمندی جوامع محلی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان" ،هادی ابراهیمی" در بازدید از شرکت پتروصنعت مکران افزود: با توجه به شکل گیری و سرمایه گذاری های بزرگ که در زمینه پتروپالایش در منطقه مکران در حال انجام است، جوامع محلی نیز می توانند در  مسیر تکمیل زنجیره های ارزش سرمایه گذاری کنند که این امر منجر به ایجاد اشتغال برای بومیان می شود.

وی اضافه کرد: با توجه به نقش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توانمندسازی اجتماعات محلی، این وزارتخانه حمایت های خود را از طریق آموزش های فنی و حرفه ای، تامین منابع مالی، کارآفرینی، تشکیل تعاونی ها برای تجمیع سرمایه و توان مدیریتی و اجرایی دارد.

 


۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸
کد خبر : ۲۳۶,۳۳۲
کلیدواژه ها: تکمیل زنجیره ارزش در منطقه مکران,کمک به ایجاد اشتغال بومیان,تشکیل تعاونی برای تجمیع سرمایه های خرد در مکران,آموزش های فنی و حرفه ای

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید