سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی بوشهر: طرح های کارآفرینی توسط دانشجویان با حمایت مسئولین ایجاد شود

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر از نمایشگاه اولین دوره مسابقات طراحی و ساخت سازه ها و انواع متریال با موضوع طراحی المان بوشهر متناسب با معماری، جغرافیا، فرهنگ و تاریخ این شهر بازدید کرد.
نمایشگاه اولین دوره مسابقات طراحی و ساخت سازه ها و انواع متریال با موضوع طراحی المان بوشهر
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، مصدق کشاورزی در این بازدید ضمن مهم شمردن حمایت از دانشجویان در جهت توسعه و تحول در عرصه اقتصادی، گفت: بیکاری به خصوص در قشر تحصیل کرده به یک دغدغه مهم تبدیل شده است.
کشاورزی ادامه داد : دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه ها، دانش آموختگان فردا خواهند بود لذا با سرمایه گذاری دقیق بر این منابع انسانی بالقوه باید زمینه را برای روی آوردن آنان به خوداشتغالی مهیا کرد.
وی افزود : بیشتر دانشجویان پس از دانش آموختگی استخدام در سازمان های دولتی و گاهی خصوصی را ترجیح می دهند و این در شرایطی است که ظرفیت اشتغال زایی در سازمان‌ها متناسب با رشد دانشجویان نیست.
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر اظهارکرد:  موضوع خود اشتغالی به خصوص برای جوامعی مثل ایران که نرخ بیکاری بالایی دارند می تواند موضوع مهمی تلقی شود و باید بر اساس ظرفیت های موجود در استان، طرح های کارآفرینی توسط دانشجویان با حمایت مسئولین ایجاد شود.
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲
کد خبر : ۲۳۶,۳۶۱
کلیدواژه ها: طراحی و ساخت سازه ها, موضوع طراحی , خوداشتغالی, بیکاری به خصوص در قشر تحصیل کرده, استان بوشهر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید