آخرین جلسه شورای هماهنگی استان تهران در سال 1399 برگزار شد

چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به منظور ارایه گزارش در خصوص مصوبات جلسات قبلی، عملکرد و جمع بندی نظرات و همچنین انجام مشاوره های لازم در امور مدیریتی و ایجاد هماهنگی در استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود در جهت اجرای مطلوب وظایف و ماموریتهای ادارات عضو این شورا با حضور محسن دلبری مدیر کل امور استانها و مدیران کل دستگاه های اجرایی و نمایندگان بانکهای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان تهران برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، در آخرین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: مسیر صواب و درست در روح تعامل و همکاری متبلور می شود. تغییر و تحول موجب پیشرفت و بالندگی منابع انسانی و ارتقاء سطح سازمان خواهد شد.

وی افزود: مدیران از کارمندان خود انتظار انجام درست وظایف محول شده را دارند. در عین حال باید به آنها آزادی عمل دهند تا در حوزه فعالیت شان بتوانند خلاقیت های خود را بروز داده و وظایفشان را به نحو احسن انجام دهند. بایستی با سعه صدر از اشتباهات کارکنان گذشت کرد و با اخلاق اسلامی و آموزشهای لازم آنها را اصلاح رفتاری نمود. ما باید بجای مواخذه نیروهای انسانی آنها را راهنمایی و اشکالات را به آنها گوشزد نماییم.

وی  گفت: یک مدیر موفق با علم به این که کارکنانش روحیات و اخلاق متفاوتی دارند، با اولویت بندی و متد رفتاری متفاوت جلوی بسیاری از تنشهای احتمالی را می گیرد. هیچ مدیری به تنهایی نمی تواند موفق باشد بلکه باید همه دست ها و اراده ها به  اشکال متنوع در آن مجموعه  گرد آیند تا نتیجه مطلوب نمایان شود. ما بایستی برای حفظ اعتبار سازمانی با همکاری و هماهنگی هر چه بیشتر در راستای اثر بخشی اهداف کلان سازمانی عمل کنیم .

در این نشست تنی چند از مدیران حاضر ضمن بررسی برخی موارد در دست اقدام خود در زمینه طرح‌ها، مرور اهداف و برنامه‌های دستگاه تحت مدیریت خود گزارشهایی ارایه کردند و در خصوص مصوبات جلسات قبلی به بحث، بررسی و تبادل‌نظر پرداختند.

در پایان این جلسه از سوی محسن دلبری مدیر کل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح از تلاش های اعضای شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در  سال جاری تقدیر به عمل آمد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۲۳۶,۳۸۱
کلیدواژه ها: جلسه شورای هماهنگی,تعاون، کار و رفاه اجتماعی,محسن دلبری,مدیر کل امور استانها,پروانه رضایی بختیاری,مدیران کل دستگاه های اجرایی,اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید