افتتاح مرکز مدیریت و هدایت شغلی (tmc)در دانشکده سما استان مرکزی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی از افتتاح مرکز مدیریت و هدایت شغلی (tmc)در دانشکده سما خبر داد.
افتتاح مرکز مدیریت و هدایت شغلی (tmc)در دانشکده سما استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در این مراسم گفت: این مرکز با هدف توانمندسازی مهارتی دانشجویان و کمک به دانش آموختگان دانشگاهی بر پایه سه فرآیند اصلی نیاز سنجی مهارتی، ارایه خدمات مشاوره شغلی و در نهایت ارایه خدمات مهارت آموزی مورد نیاز بازار کار به دانشجویان و با تکیه بر ظرفیت های بالقوه و بالفعل دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی راه اندازی شد.

منصور جلیلوند افزود: راه اندازی این مرکز موجب توانمند سازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی و فراهم سازی بستر‌های اشتغال مولد در مرکز کار آفرینی و نوآوری دانشگاه فرهنگیان می شود.

کلانتری رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک نیز در این مراسم با مهم برشمردن آموزش های مهارتی اظهارکرد: اکنون لزوم ارتباط و هماهنگی آموزش‌های مهارتی با نیازهای بازار کار و تلفیق آموزش با کار بیش از پیش احساس می شود، لذا انتظار می رود برنامه‌ریزان آموزش‌های مهارتی و فنی حرفه ای تلاش کنند تا در این خصوص به نحو مطلوب برنامه‌ریزی کرده و در سطح وسیع آن را اجرا کنند.
وی گفت : امیدواریم با راه‌اندازی این مرکز بتوانیم گام‌های موثری را برای تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر برداریم تا دانشجویان پس از فراغت از تحصیل به راحتی بتوانند وارد بازار کار شوند.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۶,۴۱۲
کلیدواژه ها: مرکز مدیریت و هدایت شغلی,دانشکده سما,استان مرکزی,فنی و حرفه ای

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید