مشاور و نماینده ویژه وزیر در شورای توسعه سواحل مکران: توانمندسازی جوامع محلی از برنامه های توسعه سواحل مکران است

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شورای توسعه سواحل مکران با تاکید بر رفع موانع تولید و اشتغال زنان گفت: یکی از سیاستهای کلان برنامه ششم ،نگاه به سواحل مکران است و با توجه به اینکه قسمت بیشتر این سواحل در استان هرمزگان قرار دارد، خواسته ما از صاحبان صنایع این است که در سواحل مکران توانمند سازی جوامع محلی را در برنامه های خود قرار دهند.
توانمندسازی جوامع محلی از برنامه های توسعه سواحل مکران است

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار  و رفاه اجتماعی هرمزگان، "سیده فاطمه ذوالقدر" در جمع زنان کارآفرین و فعال اقتصادی استان هرمزگان، با تاکید بر توسعه مشاغل خانگی و صنایع خرد اظهارکرد: رفع موانع اشتغال زنان از دغدغه های ماست و این موارد در سند توسعه سواحل مکران آمده است.

وی افزود: در فراکسیون زنان موضوع بیمه زنان سرپرست خانوار ، سه فرزند ،قالی بافان راهنمای گردشگران در برنامه تلفیق سال 98 با تلاش پیگیری و محقق شد و این توانمندی هم وجود دارد که از زنان کارآفرین و فعال اقتصادی حمایت کرده و در کمیسیون تلفیق به صورت قانون درآید.

وی تصریح کرد:  وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی توجه ویژه ای به مهارت آموزی،توانمند سازی رفع مشکلات و اشتغال زنان دارد و پیگیر طرح های اشتغالزای استان هرمزگان خواهیم بود.

ذوالقدر ضمن اعلام حمایت از بخش خصوصی و مهارت آموزی گفت: موضوع بیمه آموزشگاههای آزاد را نیز پیگیر خواهیم بود.۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴
کد خبر : ۲۳۶,۴۲۸
کلیدواژه ها: زنان کارآفرین,سواحل مکران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید