مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: نیروی بومی تعهد و دلسوزی بیشتری برای پیشرفت منطقه خود دارد

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: آشنایی با محیط، دلسوزی برای پیشرفت منطقه خود، نفوذ کلام و اثربخشی بیشتر در حوزه اجرا، از جمله مزایای استفاده از نیروهای بومی است.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: نیروی بومی تعهد و دلسوزی بیشتری برای پیشرفت منطقه خود دارد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین  در حاشیه جلسه برنامه ریزی در خصوص نحوه تعامل به منظور به کارگیری نیروها از طریق پیمانکاران مربوطه در طرح نگهداشت و افزایش تولید ۲۸ مخزن نفتی که با حضور مدیریت و مجری طرح ۲۸ مخزن، جانشین مجری طرح، مدیرکل روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب، رییس انجمن صنفی مراکز کاریابی غیر دولتی، روسای کاریابی های کلان شهر اهواز و مدیر کار آفرینی و اشتغال و رییس اداره بازرسی اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه برای ایجاد گردش کار جهت معرفی نیروهای مورد نیاز این طرح برگزار شد.

وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته جذب تمامی این نیرو ها باید با هماهنگی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان و از طریق کاریابی های استان صورت بگیرد.

غمگین ادامه داد: در این نشست مقرر شد شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نام پیمانکاران، تعداد نیرو های مورد نیاز و موقعیت جغرافیایی محل کار را مشخص کرده و اعلام کنند و اداره کل نیز بر این اساس کاریابی ها و ادارات کار شهرستانها را برای انجام کار معرفی کنند تا وارد فاز اجرایی شویم.

وی  با تاکید بر جذب نیرو های بومی خاطر نشان کرد: آشنایی با محیط، دلسوزی برای پیشرفت منطقه خود، نفوذ کلام و اثربخشی بیشتر در حوزه اجرا و عملکرد، از جمله مزایای استفاده از نیروهای بومی است.

غمگین تصریح کرد: انتخاب افراد بومی با توجه به حس تعلق و شناخت بیشتر از محیط، محاسن و بیشتری را برای شهر به همراه داشته و نقش موثری در کاهش بیکاری در استان دارد.

وی با تاکید بر اینکه باید آموزش نیروی انسانی بومی متخصص جهت افزایش ظرفیت استفاده پیمانکاران در منطقه را جدی بگیریم، تصریح کرد: با توانمند سازی نیروهای بومی و تربیت نیرو های متخصص میتوان ظرفیت استفاده از نیروهای بومی در منطقه را افزایش داد و موجب کاهش آمار بیکاری و افزایش امید در میان جوانان شد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۰۹
کد خبر : ۲۳۶,۴۳۷
کلیدواژه ها: نیروی بومی، 28 مخزن، مناطق نفتخیز، غمگین، خوزستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید