پیام شریعتمداری به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت چهارم شعبان، سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) آورده است : حضرت ابوالفضل العباس(ع) پرورش یافته مکتب ولایت و امامت با پیروی از مقتدای خویش، شجاعانه و دلاورانه در برابر بیداد زمانه و ظالمان عصر جهالت و تاریکی ایستادو با شهادت پر افتخارش نور بر تارک تاریخ تاباند.
پیام شریعتمداری به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی متن پیام به این شرح است :

 چهارم شعبان، سالروز ولادت با سعادت مظهر غیرت،شجاعت ، رشادت و جانباز سرزمین کربلا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام را به همه هموطنان عزیز به ویژه جانبازان سرافراز تبریک و تهنیت می گویم.

حضرت ابوالفضل العباس(ع) پرورش یافته مکتب ولایت و امامت با پیروی از مقتدای خویش، شجاعانه و دلاورانه در برابر بیداد زمانه و ظالمان عصر جهالت و تاریکی ایستاد  و با شهادت پر افتخارش نور بر تارک تاریخ تاباند.

جانبازان عزیز میهن نیز با بهره گیری از آرمان ها و ارزش های نظام و اسلام و با پیروی کامل از رهبر و مقتدای خویش با رشادت مثال زدنی حماسه های شکوهمندی را رقم زده ودر این راه جان ارزشمند خود را تقدیم کردند. 

فرصت را مغتنم شمرده در سالروز ولادت بزرگ جانباز کربلا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، بهروزی، سلامتی و سربلندی روز افزون جانبازان رشید و دلاور ایران اسلامی را از خداوند منان آرزومندم. 

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۵۹
کد خبر : ۲۳۶,۵۳۳
کلیدواژه ها: پیام,وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی,شریعتمداری,حضرت ابوالفضل العباس (ع),روز جانباز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید