مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: کاهش ۴ برابری دادخواست در مراجع حل اختلاف کارگری در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از کاهش ۴ برابری دادخواست در مراجع حل اختلاف کارگری در آذربایجان شرقی خبر داد.
مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, حسین فتحی, کارگران, اشتغال پایدار, کاهش مراجع حل اختلاف کارگری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسین فتحی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد با اعلام این خبر افزود: تعداد دادخواست کارگران در مراجع حل اختلاف امسال در مقایسه با سال گذشته ٤ برابر کمتر شده است.

وی با اشاره به همدلی، تعامل و همراهی کارگران و کارفرمایان واحدهای تولیدی صنعتی استان اظهار کرد: توفیقات حاصله با همراهی و حمایت های بی دریغ کارفرمایان و نجابت و تلاشهای بی وقفه کارگران عزیز، پیگیری و تلاش ستاد تسهیل، کمسیون کارگری و کمیته مدیریت بر واکنش کارگری حاصل شده است.

فتحی با اشاره به این که در شرایط حاد شیوع ویروس کرونا شاهد پایداری و حفظ اشتغال در واحد های کارگری در استان بودیم، تصریح کرد: امسال ٧٠٠٠ نفر بیشتر از سال گذشته اشتغال در استان فراهم شده است.

۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۶,۷۴۲
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی, حسین فتحی, کارگران, اشتغال پایدار, کاهش مراجع حل اختلاف کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید